Wpis z mikrobloga

Tak jak wczoraj obiecałem, specjalnie dla mirków z tagu #perfumy oraz wszystkich, którzy zastanawiają się na wyborem zapachu na lato przychodzę z pomocą ja i moja lista.

Lista, która po pierwsze: zawiera cały ranking TOP75 najlepszych zapachów na lato w optymalnych pojemnościach (każdy z przyporządkowaną ceną za ml, najtańszą aktualną według perfumomaniaka), po drugie - posiada je pogrupowane w pięć kategorii cenowych (od najtańszych, po najdroższe).

Bierzcie korzystajcie z tego wszyscy, mam nadzieję, że ten #poradnik choć trochę ułatwi Wam wybór perfum na zbliżające się lato. Plusik mile widziany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do dokumentu dostępny tutaj!

Wołam zainteresowanych: @studentskyyy @dejnadom @Mostar0 @rod3nt @Grushenko @ukruszony__kubek @uFo- @futrzakos @malani @LongDickJohnson @dziczyznaa @Szymek7257 @baambaam @mistyczny_wonsz @Boniekk @Yayami_o_Mate @pabloswd @Krisube @abcd_f @Pankrock @ciwu @pierd_bozy @Buniu @mathes @asdwd
I tych, którzy ostatnio pytali o zapachy na lato: @Luk_1mex @Blahhblahh @RexFortune

#perfumowemistrzostwa
TetraHydroCanabinol - Tak jak wczoraj obiecałem, specjalnie dla mirków z tagu #perfum...

źródło: comment_1622974555MdAqa6PTIjtvVfIS8bt7Fm.jpg

Pobierz
  • 57