Wpis z mikrobloga

to teraz zobaczcie co się wczoraj w Kołobrzegu działo. Stali w kolejkach po rybę ponad 2.5h. a ile. jeszcze czekali na usmażenie?


https://miastokolobrzeg.pl/wiadomosci/24968-mini-lato-kolobrzeg-przezywa-oblezenie-turystow-i-to-cieszy.html

@djarturo: To zoba komentarze - jeszcze ktoś się dziwi że komuna wraca? NO JAK TO ONI SIE BOGACOM!!
Pobierz suqmadiq2ama - > to teraz zobaczcie co się wczoraj w Kołobrzegu działo. Stali w kolej...
źródło: comment_16228708543jAZ2EIHA2CihqIZf6tp4M.jpg
@suqmadiq2ama nikomu nie dogodzisz. Zauważyłem że od ponad 2 lat ludzie przestali się hamować w swoich wypowiedziach. coś pękło.


@djarturo: Iq wykopu spadło o 70% odkąd pis przejął władzę, teraz wszyscy chcą sprowadzić reszte do swojego robackiego poziomu i myślą że to jest fajne, jeszcze chwila i każdy kto sobie lepiej radzi będzie tu złodziejem nazywany tak jak ojcowie tych przygłupów im tłumaczyli jak byli dziećmi dlaczego są plebsem bez przyszłości
Pobierz suqmadiq2ama - > @suqmadiq2ama nikomu nie dogodzisz. Zauważyłem że od ponad 2 lat lud...
źródło: comment_1622871424ehfUEneuCKfGGhnZmwC7vN.jpg
@agaciksa: nie prowadzę niczego i nie mam z tym nic wspólnego, ale mam chociaż pojęcie jak to wygląda i że to jest normalna cena. Jak ktoś wyżej napisał; widzisz cenę w menu przed zamówieniem. Jak cię nie stać, to nie kupuj, a nie później płaczesz w internecie.
I #!$%@? mówienie o cenie za kilogram 180zl... A nwm, sprawdź ile kosztują żelki Haribo za kilogram, pewnie z 500zl. #!$%@? kilogram żelków?
Nwm,
@lronman ale co cię dziwi? Spuszczacie się nad tymi cenami, a przecież: po pierwsze ryby same z siebie są drogim mięsem, po drugie to knajpa, a nie sklep detaliczny, czyli pociąga są sobą koszty, po trzeciej to są ludzie, którzy zarabiają sezonowo, w zimie mają praktyczne zerowy ruch w swoich knajpach, po czwarte pandemia ich przeorała, jak wszystkie gastro.
Spójrz na to wszystko jeszcze raz i pomyśl, czy rzeczywiście jest tak drogo.