Wpis z mikrobloga

@przegrany_przegryw ale w dupie mam takich januszy, bo z nimi nie gadam XD
Poza tym, musiałbym być ostrym #!$%@?, żeby nad polskim morzem nie wziąć wyżywienia w hotelu, tylko łazić po tych gastro śmierdzących
  • Odpowiedz
@lronman: jeśli w randomowej lokacji to mogę się przyłaczyć do ławy oburzonych, ale ja to nie jade na urlop np. do takie Zakopanego (to dobry przerysowany przykład) żeby oszczędzać na nim kase i wybieram z google maps najlepszą knajpe w okolicy, żeby stek z tektury mi urlopu nie #!$%@?ł to wtedy płace wysoką cene nie za samo danie a za to, że to ja tam jem tego dnia a nie
  • Odpowiedz
@lronman stal czarna podrozala o 100% bo nie ma na rynku i nikt nie wrzuca faktur i nie jest zszokowany po zakupie. Analogicznie dorsza praktycznie nie ma już w Bałtyku i cena z roku na rok będzie mocno rosnąć i co roku każdy zdziwiony że drogi ¯_(ツ)_/¯ . Nikt nie każe ci jeść dorsza, było zamówić sobie kartofle.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Typie, te oferty pracy to scam. Nadmorskie Janusz nie zapłaci więcej niż minimalną. Nie dziwcie się, że nikt nie traktuje was kidy poważnie, bo jesteście srogo oderwani od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@lronman: nie rozumiem w czym problem. Pomijając fakt że sama buda i smażenie kosztuje to zostaje jedna prosta rzecz - czas. Jakby Janusz biznesu dał cenę o połowę mniejszą to automatycznie miałby 3x więcej klientów przez co musiał by pracownik 3x szybciej pracować. A że tak się nie da to spadła by jakość i były by większe kolejki zdenerwowanych i głodnych klientów. Jak ktoś napisał wcześniej - zawsze są parówki
  • Odpowiedz
@lronman: byłem w tym tygodniu na helu i jest pełno knajpek które podają taką porcje dorsza w zestawie z frytkami i surówką za 25-28 zł ,a 5 śledzi w zestawie za 20 zł, trzeba być idiota by iść do knajpy która waży ryby.
  • Odpowiedz
@lronman Ludzie narzekają na ceny w restauracjach, kupują, a potem się dziwią czemu tak drogo ¯_(ツ)_/¯
To nie jest cena chleba, że kupujesz bo musisz coś jeść. Nie dziwne, że drogo, skoro są klienci, którzy tyle chcą płacić.
  • Odpowiedz