Wpis z mikrobloga

Filozofia wykopowych pillowców:

● piękna dziewczyna jest z przystojnym facetem - Julka i Oskarek, niesprawiedliwość bo lecą tylko na swój wygląd

● piękna dziewczyna jest z brzydkim facetem - blachara i simp, niesprawiedliwość bo ona nie leci na jego wygląd tylko na coś innego, np. kasę

● brzydka dziewczyna jest z przystojnym facetem - patrzcie jaka brzydula może sobie wybrać Chada, niesprawiedliwość bo skoro ona nie jest ładna to na co on leci i coś z nim musi być nie tak

● brzydka dziewczyna jest z brzydkim facetem - niesprawiedliwość dla przyszłego dziecka bo na bank też będzie brzydkie, jak mogą być tak samolubni i myśleć tylko o sobie będąc szczęśliwi?

Tak wyglądają Wasze argumenty kiedy próbujecie wmówić innym, że nie macie dziewczyny bo wymaga 185 cm wzrostu albo interesują się Wami tylko takie z bombelkiem szukające frajera. Mimo tego kontynuujecie swoje kółko wzajemnej adoracji i użalania nad sobą. Udajcie się do psychologa, znajdźcie jakieś hobby, wyjdźcie na zewnątrz pobiegać, dotlenić mózgi. Pomóżcie sobie samym, zamiast szukać ujścia swoich frustracji w ten sposób.

#takaprawda #przemyslenia #blackpill #redpill #bekazpodludzi #zwiazki
  • 290
brzydka dziewczyna jest z brzydkim facetem - niesprawiedliwość dla przyszłego dziecka bo na bank też będzie brzydkie, jak mogą być tak samolubni i myśleć tylko o sobie będąc szczęśliwi?


@Phyrexia: A co w tym jest nieprawdą? Wiedząc jak traktowane jest brzydkie dziecko, samemu tego doświadczając, inteligentna para brzydkich nie będzie chciała mieć dzieci, po co ma cierpieć niewinna istota, tylko dlatego że spełniają swoją egoistyczną zachciankę?
@Phyrexia:

Tak wyglądają Wasze argumenty kiedy próbujecie wmówić innym.


Ale ja nikomu swoich argumentów nie wmawiam, to ty przychodzisz na taga się zesrać.

Udajcie się do psychologa, znajdźcie jakieś hobby, wyjdźcie na zewnątrz pobiegać, dotlenić mózgi.


U psychologa byłem, u psychiatry i psychoterapeuty też, hobby mam wiele, a z biegania w tej sekundzie wróciłem. Wiesz jak bardzo wpłynęło to na to, że dalej jestem samotny bo wyglądam jak gówno? Wcale. Więc
@Phyrexia: Oto jak dla mnie sedno blackpilla - NIE MUSISZ być chadem, ale NIE MOŻESZ być poniżej przeciętnej. Umownie od tego 5/10 zaczyna się człowiek, który dobrze czuje się w swojej skórze i może być akceptowany przez obie płcie i być np. tą duszą towarzystwa na imprezie.

Dziewczyny, przyznajcie szczerze - są poziomy wyglądu poniżej 5/10, gdzie żadna rozmowa i charyzma nie nadrobi ubytków genetycznych. Możecie odrzucać chada 8-9/10, z tym
@Phyrexia Na wiele tematów można się rozwodzić, ale wykopowych przegrywów naprawdę lepiej zostawić sobie samym. Ludzie zbierają się w takich miejscach bo potrzebują racjonalizacji tego z czym sobie nie radzą. To mechanizm stary jak świat: nie możesz czegoś mieć, to sobie to zobrzydzasz. To wyobrażenie o realiach świata jest bezpośrednio związane z ich komfortem psychicznym, więc nie ruszysz go żadnym argumentem.

Jeśli któryś ma rozum to sam w końcu dostrzeże, że takie
@laxmanCR7: Rozumiem o co Ci chodzi. O to, że dziewczyna o aparycji modelki najczęściej nie da szansy brzydkiemu facetowi w takim samym stopniu co przystojnemu. Przecież nie próbuję wmówić Wam, że jest inaczej. Natomiast dziwi mnie, że skoro uważacie się za np. 4/10 to nie startujecie do dziewczyny 4/10 tylko nazywacie ją brzydką a nawet naśmiewacie z jej urody? Celujecie w tę dziewczynę 8/10 która szuka sobie przystojnego faceta bo może.