Wpis z mikrobloga

Filozofia wykopowych pillowców:

● piękna dziewczyna jest z przystojnym facetem - Julka i Oskarek, niesprawiedliwość bo lecą tylko na swój wygląd

● piękna dziewczyna jest z brzydkim facetem - blachara i simp, niesprawiedliwość bo ona nie leci na jego wygląd tylko na coś innego, np. kasę

● brzydka dziewczyna jest z przystojnym facetem - patrzcie jaka brzydula może sobie wybrać Chada, niesprawiedliwość bo skoro ona nie jest ładna to na co on leci i coś z nim musi być nie tak

● brzydka dziewczyna jest z brzydkim facetem - niesprawiedliwość dla przyszłego dziecka bo na bank też będzie brzydkie, jak mogą być tak samolubni i myśleć tylko o sobie będąc szczęśliwi?

Tak wyglądają Wasze argumenty kiedy próbujecie wmówić innym, że nie macie dziewczyny bo wymaga 185 cm wzrostu albo interesują się Wami tylko takie z bombelkiem szukające frajera. Mimo tego kontynuujecie swoje kółko wzajemnej adoracji i użalania nad sobą. Udajcie się do psychologa, znajdźcie jakieś hobby, wyjdźcie na zewnątrz pobiegać, dotlenić mózgi. Pomóżcie sobie samym, zamiast szukać ujścia swoich frustracji w ten sposób.

#takaprawda #przemyslenia #blackpill #redpill #bekazpodludzi #zwiazki
  • 290
@ehhcokolwiek lol, ty jestes niebieski pasek, ty mi powiedz czemu tak robia. Moje zdanie jest takie, ze lajkujecie bo wam sie wydaje ze zwiekszacie szanse na to ze ktos sie trafi i bedzie ruchanie, i w sumie to jest cel sam w sobie. Bez glebszej refleksji, bez określenia czego w zasadzie chcecie i czego potrzebujecie od kobiety i od zycia. Jak rozpaczliwa próba przekroczenia jakiejs granicy społecznej, w stulu no nie mam