Wpis z mikrobloga

Filozofia wykopowych pillowców:

● piękna dziewczyna jest z przystojnym facetem - Julka i Oskarek, niesprawiedliwość bo lecą tylko na swój wygląd

● piękna dziewczyna jest z brzydkim facetem - blachara i simp, niesprawiedliwość bo ona nie leci na jego wygląd tylko na coś innego, np. kasę

● brzydka dziewczyna jest z przystojnym facetem - patrzcie jaka brzydula może sobie wybrać Chada, niesprawiedliwość bo skoro ona nie jest ładna to na co on leci i coś z nim musi być nie tak

● brzydka dziewczyna jest z brzydkim facetem - niesprawiedliwość dla przyszłego dziecka bo na bank też będzie brzydkie, jak mogą być tak samolubni i myśleć tylko o sobie będąc szczęśliwi?

Tak wyglądają Wasze argumenty kiedy próbujecie wmówić innym, że nie macie dziewczyny bo wymaga 185 cm wzrostu albo interesują się Wami tylko takie z bombelkiem szukające frajera. Mimo tego kontynuujecie swoje kółko wzajemnej adoracji i użalania nad sobą. Udajcie się do psychologa, znajdźcie jakieś hobby, wyjdźcie na zewnątrz pobiegać, dotlenić mózgi. Pomóżcie sobie samym, zamiast szukać ujścia swoich frustracji w ten sposób.

#takaprawda #przemyslenia #blackpill #redpill #bekazpodludzi #zwiazki
  • 290
@Phyrexia: Na początek zaznaczę, że nie należę do blackpillowców. Ich wpisy traktuje trochę z przymrużeniem oka, niektórzy jawnie trollują, narzekając już nawet na obwód swoich nadgarstków, ale trochę prawdy w całej pigule jest, bo doświadczam jej na codzień pracując w korpo gdzie ludzi jest masa i mogę sobie poobserwować otoczenie.

Zanim nie było tindera i innych tych portali, a ludzie w internecie najczęściej poznawali się na różnych czatach regionalnych lub grach
@AusserKontrolle: Rozumiem to i częściowo się zgadzam. Wyobraź sobie, że nawet tu, na Wykopie zalewana jestem wiadomościami od napaleńców i dostaję niezliczoną ilość anonsów oraz zaproszeń na randkę/wyjście. Obecnie boję się nawet wyjść na piwo z użytkownikiem portalu ze śmiesznymi obrazkami, który wydaje się bardzo miłą osobą, po tym jak jeden typ zrobił relację o tym jak rzekomo patrzyłam na niego z pogardą kiedy przyszedł do firmy dla której pracuję i
@przepoczwarzenie

Nie, nieprawda. Kobiety nie szukaja ''ojca swoich dzieci'' tylko kogos do ruchania. Trzy kobiety z ktorymi aktualnie sypiam nie sa w ZADNYM wypadku zainteresowane zwiazkiem, dziaciakami itd. Jedyna roznica miedzy Wami a niebieskimi jest taka ze Wy do seksu bierzecie goscia ktory ma wystarczajacy potencjal genetyczny na splodzenie zdrowych, ladnych bombelkow, podzas gdy facet nie planujac rodziny, jest w stanie zadowolic sie kimkolwiek. Stad twierdzenie ze:

Kobiety z reguly nie szukaja
jest wiecej mezczyzn niz kobiet w wieku prokreacyjnym.


@Przepoczwarzenie: Dotknęłaś istoty czegoś, czego @Phyrexia: stara się niezauważań. W Polsce młodych kobiet jest ponad 300tys. mniej. To znaczy, że 300tys mężczyzn nie znajdzie sobie nigdy partnerki na stałe, bo to fizycznie niemożliwe. Przez tę nadwyżkę kobiety są w znacznie lepszej sytuacji, bo mogą wybierać. I teraz kiedy mają do wyboru zdrowych psychicznie, wysportowanych z dobrą pracą mężczyzn to zawsze wybiorą tych,
To prawda, że się da. No ty akurat lubisz tylko wysokich. I twoje koleżanki też. I wszystkie inne kobiety też. A-ale są takie co nie wymagają 185cm naprawdę!


@Azja_Tuhajbej: No bo są takie. Pierwszą dziewczynę miałem 10 lat temu jak byłem w gimnazjum. Przez ten czas zdążyłem poznać sporo różnych dziewczyn i byłem z nimi w różnych relacjach i stosunkach. Może poznałem jedną czy dwie łącznie, które chciały wysokiego, ale to
@Phyrexia: Byłem raz w życiu u psychologa(kobiety), ogólnie mam tyłozgryz i cofnietą szczęke do tyłu, byłem też u ortodonty i chirurga, powiedzieli że musze robic operacje na taką wadę bo jest bardzo widoczna, nie raz mi wypomniano że mam "krzywy ryj" mimo tego Pani psycholog jak jej powiedziałem że mam z tym problem powiedziała, że mam bardzo dobry profil twarzy xDDD. I o czym rozmawiać z takim człowiekiem ? Poza tym
@aaadam91:
Dopisz do tego nastepne 300tys Julek zarezerwowanych dla Enrike, Mokebe i Justina. I robi sie nam polmilionowa armia mlodych facetow ktorzy na rynek matrymonialny nawet nie maja szans wejsc. To nie jest kwestia wygrywania, przegrywania, dawania z siebie wszystkiego, pewnosci siebie. Nikt Cie nie wpusci na boisko, gra sie po jedenastu, Nikt Cie nie potrebuje. Nie istniejesz. Ja ten problem widze.
@Makak87 mowisz, ze nieprawda, a potem potwierdzasz mija teze piszac

Jedyna roznica miedzy Wami a niebieskimi jest taka ze Wy do seksu bierzecie goscia ktory ma wystarczajacy potencjal genetyczny na splodzenie zdrowych, ladnych bombelkow


Tak wlasnie tu jest różnica. Podświadome szukanie. Oczywiscie, są kobiety, ktore nie chca miec dzieci. Natomiast większość, nawet jesli tak twierdzi, to po prostu nie wierzy, ze znajdzie takiego mężczyznę, ktory jest dla nich wart wysiłku założenia rodziny.