Wpis z mikrobloga

Filozofia wykopowych pillowców:

● piękna dziewczyna jest z przystojnym facetem - Julka i Oskarek, niesprawiedliwość bo lecą tylko na swój wygląd

● piękna dziewczyna jest z brzydkim facetem - blachara i simp, niesprawiedliwość bo ona nie leci na jego wygląd tylko na coś innego, np. kasę

● brzydka dziewczyna jest z przystojnym facetem - patrzcie jaka brzydula może sobie wybrać Chada, niesprawiedliwość bo skoro ona nie jest ładna to na co on leci i coś z nim musi być nie tak

● brzydka dziewczyna jest z brzydkim facetem - niesprawiedliwość dla przyszłego dziecka bo na bank też będzie brzydkie, jak mogą być tak samolubni i myśleć tylko o sobie będąc szczęśliwi?

Tak wyglądają Wasze argumenty kiedy próbujecie wmówić innym, że nie macie dziewczyny bo wymaga 185 cm wzrostu albo interesują się Wami tylko takie z bombelkiem szukające frajera. Mimo tego kontynuujecie swoje kółko wzajemnej adoracji i użalania nad sobą. Udajcie się do psychologa, znajdźcie jakieś hobby, wyjdźcie na zewnątrz pobiegać, dotlenić mózgi. Pomóżcie sobie samym, zamiast szukać ujścia swoich frustracji w ten sposób.

#takaprawda #przemyslenia #blackpill #redpill #bekazpodludzi #zwiazki
  • 290
@Phyrexia: najwieksza beka z przegrywow z wykopu. Panowie, ktorzy nie wychodza z domu, sa samotni, czesto prawiki, brak znajomych przez cale zycie, piwniczenie od malego, nigdy nie mieli dziewczyny, alllle o relacjach damsko-meskich wiedza wszystko xD o kobietach wiedza wszystko, o swiecie wiedza wszystko sa doslowmie specjalistami jezezli chodzi o ludzi i relacje miedzyludzkie, bo tak i #!$%@? xD zawsze beka z tego.
@Phyrexia: najwieksza beka z przegrywow z wykopu. Panowie, ktorzy nie wychodza z domu, sa samotni, czesto prawiki, brak znajomych przez cale zycie, piwniczenie od malego, nigdy nie mieli dziewczyny, alllle o relacjach damsko-meskich wiedza wszystko xD o kobietach wiedza wszystko, o swiecie wiedza wszystko sa doslowmie specjalistami jezezli chodzi o ludzi i relacje miedzyludzkie, bo tak i #!$%@? xD zawsze beka z tego.


@vincivinci:
Regularnie rucham, wysportowany, ponoć dynamiczny, jeśli
Natomiast dziwi mnie, że skoro uważacie się za np. 4/10 to nie startujecie do dziewczyny 4/10 tylko nazywacie ją brzydką a nawet naśmiewacie z jej urody?


@Phyrexia: no tak, bo przecież ty znasz wszystkie różowe do których ja startowałem i od których dostałem kosza. A po za tym skąd takie idiotyczne założenie ze taka 4/10 nie ma żadnych wymagań i zadowoli sie gosciem z "jej ligii", jak moze miec lepszego?
@Makak87: @Azja_Tuhajbej: ja wierze w blackpill xD przeciez trzeba byc debilem, zeby nie wierzyc, ze na przystojnych leci wiecej lasek. Tylko, ze ja swoje widzialem i widzialem tez bardzo duzo sytuacji, ktore byly zaprzeczeniem blackpillu, bo swiat jest duzy i rozny. Sam zostalem pare razy potraktowany blackpilem, ale nie zeswirowalem od tego, a przegrywow z wykopu trzeba traktowac tak jak oni traktuja innych - z duza doza toksycznosci, pogardy, bo
Po prostu nie lubie gnid zyciowych. Czy to w internecie czy w prawdziwym zyciu, a prawdziwe zycie jest rozne ludzie sa rozne i sytuacje sa rozne i szkoda krzywdzic siebie innych uogolnianiem i wrzuvaniem do tego samego wora.


@vincivinci:

To tak z poprzedniego wpisu przypomnę:

najwieksza beka z przegrywow z wykopu. Panowie, ktorzy nie wychodza z domu, sa samotni, czesto prawiki, brak znajomych przez cale zycie, piwniczenie od malego, nigdy nie
Czyli ogólnie fitness, plus historia. Uważasz, że są one bardzo zróżnicowane? Nie traktuj tego jako atak, chodzi mi o to, że moim zdaniem mężczyźni mają z reguły dużo mniej różnorodnych hobby i zainteresowań od kobiet.


@Phyrexia:
Wybacz, w natłoku postów widzę że przeoczyłem. Chociaż w sumie chyba nie ma sensu dalej tego ciągnąć skoro dyskusja, jak to z Wami, skręca na utarte tory.

Nie bądź nudny (
@Makak87: Podsumujmy, wymieniłeś:

- silownia (fitness)
- dieta/suple (też fitness)
- sporty walki (powiązane)
- medycyna okolosportowa (czyli co konkretnie? nawet Google nie ma na to odpowiedzi)
- historia
- ciuchy ( tak tak)
- wspinaczka (znowu sport)
- outdoor (ponownie sport)

Innymi słowy, Twoje zainteresowania to sport, historia i ciuchy. ¯\_(ツ)_/¯
@Phyrexia: Z moim ryjem i z moim ciałem to ja nie potrzebuję żadnych zainteresowań żeby różowe uważały mnie za interesującego. Mój #!$%@?ący, przynoszący ciekawe znajomości (niezweryfikowany - nie chce mi się) profil na tinderze to 3 selfiaki i głupkowaty dowcip w opisie. Za to Ty i Twoje koleżanki jak zwykle użyjecie tego Waszego ulubionego farmazonu próbując nieudolnie wytłumaczyć incelom ich incelzym.

Nie bądź nudny ( )
@Makak87: ale tag przegryw przeciez po to istnieje zrzesza prawikow, samotnych, uposledzonych spolecznie ludzi, zazwyczaj toksycznych i zgorzknialych ludzi, ktorzy nie moha znalezc swojego miejsca na ziemi dlatego tam trafiaja i zaczynaja sie z nim utozsamiac? To jesy wrzucanie ludzi do jednego wora? przeciez dlatego ta spolecznosc istnieje i pluje jadem. kobiet , czadow mokebow nie mozesz tak opisac, bo to wieksze grupy, ktorej reprezentanci moga sie bardzo od siebie roznic.
ale tag przegryw przeciez po to istnieje zrzesza prawikow, samotnych, uposledzonych spolecznie ludzi, zazwyczaj toksycznych i zgorzknialych ludzi, ktorzy nie moha znalezc swojego miejsca na ziemi dlatego tam trafiaja i zaczynaja sie z nim utozsamiac?


Ja na świętych tagach napotkałem sporo ciekawych, nieplujących jadem ludzi. Toczących normalne dyskusję, na argumenty, dowody, czasem na śmieszne obrazki. Niektórzy prawiki, niektórzy ruchający, niektórzy mający przerwę. Jak to w życiu. Sporo poyebańców też jest, ale to
@Makak87 rozczaruje cię ale nie mam potrzeby robienia takich list. Te wszystkie tagi dla przegrywow są jak półokrąg do którego z krawędzi puszczasz kulki. Zaczynają z samej góry i bujają się w jedną i drugą stronę aż staną na środku razem z całą reszta. I tak to działa na tych tagach że ci ludzie wzajemnie siebie pogrążają. Niestety
rozczaruje cię ale nie mam potrzeby robienia takich list.


@dziurex:
Rzuciłeś konkretnymi liczbami. Bardzo konkretnymi:

daj spokój przecież ci eksperci to 99% życiowi nieudacznicy którzy się tu spuszczają wzajemnie na siebie


stąd moje pytanie, jak to wyliczyłeś? Skoro nie lista to co? Algorytmy?

Widzę następny "pełen empatii", "niewrzucający do jednego worka".
@Makak87 liczyłem że nie będzie czytał tego ktoś z upośledzona funkcja interpretacji tekstu. Wyjaśnię Ci. W tym przypadku 99% jest taką przenośnią, którą można zastąpić słowem "większość". Tak jak np. powiesz....."ej ziomeczku ja w ten weekend odpadam na 99%" co nie oznacza że wyliczyłeś dla kumpla coś z rachunku prawdopodobieństwa tylko dałeś do zrozumienia że praktycznie nie ma szans na spotkanie w weekend. Uprzedzę twoje kolejne idiotyczne pytanie- skąd wiem że większość
Ja Ci mogę odpowiedzieć za kolege. Pracuje w korpo, z racji wykonywanego zawodu prowadzę też szkolenia i czasami rozmawiam z kobietami. Każda mówi to samo: wysoki, przystojny, ciemne gęste włosy/czasami blond, lekko umięśniony. Cechy charakteru? Wiadomo, zaradny, takie ładne słowo na bogaty by nie uznano jej za cipe-materialistke.


@AusserKontrolle: dla odmiany pogadaj czasem z facetami i powiedzą Ci to samo: wysoka blondynka, wygląd modelki, szczupła z dużymi cyckami, kocica w łóżku,
@dziurex:
Wybacz, w jednej ze swojej wypowiedzi wyraźnie zaznaczyłeś że nie masz problemów z empatią, a ja Ci uwierzyłem. Jako człowiek obdarzony empatią nie przyjąłbyś przecież z góry założenia że 99%/większość Twoich interlokutorów jest "spuszczającymi się na siebie nieudacznikami życiowymi", wiedząc że mogłoby to niektórych z nich urazić. Założyłem zatem że nie użyłbyś takiego sformułowania, nie będąc w stanie tego udowodnić, stąd moja prośba o metodę tak dokładnych wyliczeń. Myliłem się