Wpis z mikrobloga

Wiecie czemu tak mało osób transpłciowych jest widocznych? Przez to, że obawiają się o swoje zdrowie i życie. Wolą wtopić się w tłum. Ludzie często nie mają pojęcia kogo mijają na ulicy, a z mojego doświadczenia często mają to gdzieś.

Ponoć mało jest tutaj wrzucanych zdjęć na #ladnetranski i dodatkowo fajnie by było rozkręcić #transkazpolski :p
emikotek93 - Wiecie czemu tak mało osób transpłciowych jest widocznych? Przez to, że ...

źródło: comment_16215790604hZR93jXANPDLsT7z93qY1.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
chodzi o to, abyśmy nie bali się być sobą.


@emikotek93: świat na na Ciebie w------e z a Twojego postu wynika, że dwa razy dziennie każdy człowiek, który nie wie czym jest dostaje w------l na ulicy. To czego wy w końcu chcecie, k---a, atencji, czy w-------a?!
  • Odpowiedz
@emikotek93: hej, jestem pełna podziwu, że chce Ci się tu postować, ale pozwól, że dam Ci radę opartą na własnym doświadczeniu - nie warto. Wykop jest pełen idiotów i transfobów, a użeranie się z nimi to nic innego jak wysublimowana forma self-harmu. Nie przekonasz ich, nie znajdziesz z nimi wspólnego języka - oni po prostu chcą nienawidzieć, a nie się edukować. Sama też kiedyś miałam fazę na uświadamianie wykopków i
  • Odpowiedz
@emikotek93: K---A XDDD LUDZIE NIE WIEDZĄ KOGO MIJAJĄ NA ULICY, JESTEM TRANS ROZUMIESZ TY HOMOFOBICZNY POLACZKU?!!!!!! PATRZ! MAM FIUTA POD SUKIENKĄ HEHEHE, PRZESZKADZA CI TO?

Nie pomyślałoś, że ludzie po prostu mają obcych w dupie?
  • Odpowiedz