Wpis z mikrobloga

Wiecie czemu tak mało osób transpłciowych jest widocznych? Przez to, że obawiają się o swoje zdrowie i życie. Wolą wtopić się w tłum. Ludzie często nie mają pojęcia kogo mijają na ulicy, a z mojego doświadczenia często mają to gdzieś.

Ponoć mało jest tutaj wrzucanych zdjęć na #ladnetranski i dodatkowo fajnie by było rozkręcić #transkazpolski :p
emikotek93 - Wiecie czemu tak mało osób transpłciowych jest widocznych? Przez to, że ...

źródło: comment_16215790604hZR93jXANPDLsT7z93qY1.jpg

Pobierz
  • 164
Wiecie czemu tak mało osób transpłciowych jest widocznych?


@emikotek93: Bo jest ich mało? Nawet zakładając optymistycznie z dupy, że takich jak Ty jest w całej Polsce 0,5% wszystkich obywateli, to wtedy mamy 190 tys. takich osób - rozkładając to na cały kraj to nadal jest bardzo mała liczba.

Wolą wtopić się w tłum. Ludzie często nie mają pojęcia kogo mijają na ulicy, a z mojego doświadczenia często mają to gdzieś.


@
@kompek: chodzi o to, abyśmy nie bali się być sobą. Aby żyć bez strachu i obawy, że ktoś może nam coś zrobić z powodu, że nie wpasowujemy się w ich światopogląd. Zwykli ludzie mają gdzieś takie osoby jak ja, ale jest pełno osób, które chcą się pośmiać z innych bo są inni lub skrzywdzić za odmienność.

@duzeelobenc: osobom trans jest dużo ciężej się wtopić w tłum, nie każdy człowiek da
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emikotek93: Sorki za seksualny komentarz.dla mnie np osoby trans są nie widoczne bo nie jestem w stanie odróżnić osoby trans od cis.Jak ktoś mi się przestawia to mówię do tej osoby po imieniu i tyle nie patrzę czy ktoś jest trans czy nie to po prostu people. Dodatkowo nie wiem jak duży to jest % w społeczeństwie więc się tym nie przejmuje.
Ludzie często nie mają pojęcia kogo mijają na ulicy, a z mojego doświadczenia często mają to gdzieś.


To jest jakieś wielkie odkrycie? Codziennie na ulicy mijamy setki osób i nie wiemy o nich nic, z większością ludzi w naszym życiu wchodzimy w pojedyncze integracje.

To jest jedno z największych klamstw w jakie ludzie wierzą, że rzekomo cała reszta ludzkości o nich rozmyśla. W rzeczywistości większość ludzi ma nas gdzieś.