Wpis z mikrobloga

Wiecie czemu tak mało osób transpłciowych jest widocznych? Przez to, że obawiają się o swoje zdrowie i życie. Wolą wtopić się w tłum. Ludzie często nie mają pojęcia kogo mijają na ulicy, a z mojego doświadczenia często mają to gdzieś.

Ponoć mało jest tutaj wrzucanych zdjęć na #ladnetranski i dodatkowo fajnie by było rozkręcić #transkazpolski :p
Pobierz emikotek93 - Wiecie czemu tak mało osób transpłciowych jest widocznych? Przez to, że ...
źródło: comment_16215790604hZR93jXANPDLsT7z93qY1.jpg
  • 164
@emikotek93: Taka rada - zmykaj z Polski. To jest miejsce gdzie z hejtem spotykają się absolutnie wszyscy, bez względu na stopień "poprawności narodowej". Polecam Hiszpanię, Portugalię - totalnie inny poziom życia.
@emikotek93 komentuje wpis, nie komentarze. Gdybyśmy czytali komentarze to nie zdążylibyśmy przeczytać wszystkich wpisów - dlatego właśnie normalni ludzie pisząc wpis starają się przekazać swoją myśl i poświęcają na to czas, a nie później odsyłają do komentarzy. Ale czego wymagać od narcystycznych osobowości...
@emikotek93: W dupie mam to czy czujesz się dobrze w tłumie, czy ciebie ktoś akceptuje czy nie, jedyne co ma być w tym państwie to nikt nie ma ci zrobić krzywdy. Większość ludzi się nie akceptuje, oprócz bliskich, rodziny, ludzie mają siebie w dupie i martwią się o siebie. Jak człowiek idzie ulicą i ma minimum w życiu wrażliwości i widzi te przepracowane i wykorzystywane twarze w tym kraju, zniszczone od
@Rudix: w większości tego co piszesz się zgadzam. Lecz jak chodzi o osoby trans to nie, bo takie osoby mają często dużo problemów psychicznych wytworzonych przez społeczeństwo w jakim żyją. Niestety społeczeństwo ma też w dupie wszystkie osoby i nie interesują się problemami innych osób niż tylko samymi sobą z drobnymi wyjątkowymi na najbliższych. Ja tylko chcę zwiększyć świadomość ludzi na jedną grupę społeczną do której należę, bo znam jej problemy.
@spankie:
Zawsze linkuję do moich danych, ale nie chce mi się na zawołanie tobie podobnych za każdym razem szukać wszystkiego. Nikt mi nie płaci za rozmowy z tobą xD. Jeśli jesteś bardzo zainteresowany to możesz sobie prześledzić wszystkie moje posty z ostatnich 3 lat. Na pewno znajdziesz odnośniki do badań - linkowałem do statystyk szpitali holenderskich i ich badań z lat 70 albo 80 (nie pamiętam dokladnie). Nie czuję potrzeby spowiadania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@emikotek93: Ja nie mogłem zrozumieć transów, dopóki z jednym nie zacząłem pracować. Spoko człowiek z niego był. Tylko zawsze mialem problem, bo zmienił płeć na żeńska, więc gadałem prostacko do niego raz per ona, a raz per on. xD Generalnie beka z tych, którzy zmieniają o kimś zdanie o 180° gdy dowiedzą się, że jest transem czy gejem. Powodzenia w życiu życzę i głowa do góry