Wpis z mikrobloga

@masiej: Miałem ten uchwyt, ale może coś źle zrobiłem.
Przykleiłem go do szyby - wszystko fajnie - ale przez lato - ta guma/glut, którą się przykleja to ustrojstwo się rozpuściła i narobiła niezłych plam na szybie i desce - chyba z 2 godziny to szorowałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masiej: u mnie w peugeot 308 się przykleił do takiego hmm wzorkowanego kokpitu. A w lato się rozpuścili i trzyma jeszcze bardziej. Strach to teraz odklejać
@masiej: BTW zawsze na allegro masz smarta to możesz zwrócić za darmo.
A jak Ci szkoda 10 zł na przesyłkę - to możesz zamówić 2 sztuki a potem zwrócić1.

- to wtedy będziesz miał za darmo przesyłkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kodecss: chyba zamówię z 3 rodzaje i zobaczę. Kumpel sugeruje, że najlepsze są te na kratkę (widoczność), ale nie jestem pewien czy na okrągłej kratce będzie się dobrze trzymać.
@masiej: miałem zamontowany do kokpitu (chropowata powierzchnia) i trzymało bez problemu. Po kilk miesiącach odpadł i zostawił brzydki ślad na kokpicie jakby takie wgłębienie. Od tego momentu stosuje tylko uchwyt na kratkę wentylacyjną a to wyebałem do kosza. To wgłębienie w końcu po kilku kolejnych miesiącach puściło i już tego nie widać.
@masiej: https://allegro.pl/oferta/baseus-uchwyt-magnetyczny-do-kratki-na-telefon-10565442088 ja kupiłem taki do kratki i jak ktoś słusznie napisał w opiniach na allegro - trzyma jak zmarły książeczke ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam, ta blaszka którą przyklejasz do tel/case'a na telefon też jest na porzadnym kleju więc po wstępnym oczyszczeniu powierzchni alkoholem też nic się nie odkleja. Ogólnie uchwyt spełnia swoje zadanie super, siedzi mocno telefon również na wybojach plus idzie go bezproblemowo ściągnąć