Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@smacznyy: ode mnie nikt nie wolał. Używam do dziś jako karta MPK (wbity oczywiście już bilet bez ulgi, chodzi tylko o chip w plastiku), 7 lat po studiach xD
  • Odpowiedz
@smacznyy: Dodajmy tylko, że uczelnia nie może oczekiwać zwrotu legitymacji po ukończeniu studiów pierwszego stopnia, dopiero po obronie magistra mogą - takie są przepisy.
  • Odpowiedz
Też zgubiłem, musiałem podpisać kwit że zgubiłem xD po inżynierze baba w dziekanacie się wkurzała i nawet chciała kwity z policji że zgłoszona zguba czy coś xD a my stalismy i sie z niej smialismy i ostatecznie odpuściła oczywiście, wszyscy wiedzą co jest grane ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@eshape55: a tu jeszcze za wymianę ciągną. Mi kiedyś przestał działać chip i to raczej nie z mojej winy bo go nie używałem i trzymałem w portfelu z dala od magnesów, a musiałem zapłacić 25 zł za nową (°°
  • Odpowiedz