Wpis z mikrobloga

@Kosciany:
Przecież ta babka jest na tyle głupia, że nagrywa reklamę z tekstem "właśnie oddałam swój głos w budżecie obywatelskim", mimo, że nie oddała - na czym została przyłapana. Oczywiście wina dziennikarzy, że w ogóle śmieli śmieć sprawdzić słowa Jaśnie Wielmożnej.
Mówi to, co jej każą mówić, nie sprawdza faktów, nie przewiduje możliwych scenariuszy.
Co może pójść nie tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blogger: a co to za obwodnica do której rząd się ani złotówki nie dołożył? Wiem, powiesz mi, że to poprzedni premier, no ale jednak rząd to rząd. Ale to skarb państwa dokłada, a nie któryś premier z własnej kieszeni.
@Kosciany: @blogger: No ale w tym wypadku to miasto nakazało nasadzenie w tym konkretnym miejscu jako rekompensatę. Czym to się różni od tego, że miasto by to zrobiło z podatków? Przecież jest takie popularne powiedzenie, że Państwo nie wydaje swoich pieniędzy, tylko nasze. Co za różnica o formę, czy to decyzja podatkowa, czy o nasadzeniu? Deweloper zapewne lepiej spożytkował te pieniądze, niż gdyby zapłacił jakąś kwotę odszkodowania, a miasto za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Kosciany:

co mówi rząd:
770 mld zł dla PYLZKI POLAKUF DLA P Y L Z K I #!$%@? P O L A K U F

a jakie są fakty:
Unia Europejska pożyczy Polsce 770 mld złotych rozłożone na kilka lat, pis #!$%@? to na SSP i rzucanie pieniędzmi w ryj patologii i bezrobotnym, a przed najbliższe kilkadziesiąt lat trzeba będzie to spłacać

A nie #!$%@? robienie larum z 40 drzewek
@lukaszw_: dobrze mówi a ludzie w tym wątku nie mają pojęcia jak to wygląda od środka i się podniecają bo kogoś zmasakrowali.
jakbyście brali kiedyś udział w procesie uzgadniania jakiegoś skweru/placu nawet na terenie prywatnym to byście wiedzieli że wykonawca w większości przypadków jest skąpy, sam z siebie nic nie zrobi - to że te drzewa się tam pojawią jest konsekwencją różnych ustaleń i gdyby nie miasto to pewnie bym tam