Wpis z mikrobloga

@MisterTwister: Przecież to jest pajac. Miał krótki okres współpracy z KFD to mało się nie zesrał, jak go tylko #!$%@? na zbitą morde to zaczął #!$%@?ć farmazony, że w białku KFD jest soja XDDDDDD. Ten typ jest odklejony.
  • Odpowiedz
@MisterTwister: Jeszcze obejrzałem dalej filmik. Gość gada, że KFD DZIWNYM TRAFEM, nie ma u siebie suplementów firmy która wypadła gorzej czyli SFD. HMMMM. To tak jakbyś w sklepie Nike pruł się, że nie mają Adidasa, albo w Biedronce wzywał kierowniczke, bo jest Coca-Cola Biedronkowa, ale nie ma tej LIDLowej.
  • Odpowiedz
@MisterTwister: pa na ten komentarz na YT: "Białko z Sfd i KFD stosowałem jak zaczynałem z siłownia,jak dowiedziałem się od Patryka w którymś filmie ze Sfd to soja to zaprzestałem stosowania natychamustowo. Na Polce nadal mam jakaś betę czy coś z KFD ale nie używam tego ze względu na to co dowiedziałem się o tych firmach. Doinformuj się zanim będziesz komentować."

Czyli mamy faworyta w sporze KFD i SFD - żodyn
  • Odpowiedz
dokładnie, patryk jest odklejony mocno, ale kilka faktów z filmiku daje do myślenia. Jeżeli rzeczywiście gość z @BadamySuplementy, który organizuje zbiórki pieniędzy jest ubrany w koszulkę KFD to rzeczywiście o niezależności nie powinno być tutaj mowy.
  • Odpowiedz