Wpis z mikrobloga

@DamianooTrucker: mnie na przykład ciągle denerwuje deprecjonowanie sukcesów siatkarzy, pod każdym znaleziskiem po sukcesie znajdują się dyletanci którzy napiszą że nikt tego nie ogląda. Osobiście nie oglądałem pełnego meczu piłkarskiego od bardzo dawna, i co z tego, wolę obejrzeć mecz siatki, wyścig formuły czy mecz tenisa. Nie widzę w tym nic gorszego, a niektórzy tak to odbierają
@KsiazePodziemi: nic to nie ma do rzeczy, uznaje jedynie myśl że piłka nożna to jedna z wielu dyscyplin sportowych i po prostu do mnie nie przemówiła. Ponadto mecze piłkarskie zrobiły się dla mnie nudne bez kibiców
@DamianooTrucker: Fajnie to ujął Gwiazdowski w hejt parku. Większość osób kibicuje piłce nożnej bo ona jest bardziej demokratyczna, nie wymaga konkretnej budowy fizycznej żeby móc uprawiac ten sport. Możesz byc gruby, niski i wolny a nadal mozesz grać w piłkę. No i kazdy kiedys #!$%@?ł z woleja w okno wiec jak pozniej widzi to w dużej piłce to ma poczucie bliskości bo i jemu kiedys tez się udalo zapakowac podobną.
W
>to piłka nożna pozostanie sportem narodowym,

>bo jest to największy i najbardziej popularny sport na świecie


@erni13: Rozumiem mechanizm, niemniej "sport narodowy" jest wybitnym nadużyciem tego pojęcia w kontekście Polski i piłki nożnej ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erni13: siatkówka jest piątym najpopularniejszym sportem drużynowym na świecie. Za nogą, koszem, krykietem i chyba baseballem, a z indywidualnych jest przed nią wyłącznie tenis.

@Shatter: to jest niestety przekłamanie. Jeżeli mowa o oglądalności to tak, ale nie jako sport pierwszego wyboru. Narodowy. Bo nawet Włochy, Japonia, czy inna Brazylia, mocne w siatkówkę, traktują ten sport jako któryś w kolejności.
@DamianooTrucker: porównywanie dyscyplin, gdzie na mecz towarzyski Hiszpania - Niemcy przychodzi ponad 50 k ludzi, a na taki sam mecz siatkówki na imprezie mistrzowskiej przychodzi 50 (słownie: pięćdziesiąt) osób to jest jednak jedno wielkie xDDDD