Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: Ja bym powiedział że jak najbardziej, lubię interesujących ludzi. Wiem że równie interesująca może być osoba po zawodówce i z tytułem profesora. Ale doświadczenie pokazuje że bardziej interesującymi osobami jednak są te z większą wiedzą, lub z jakimś hobby.
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: tak. Koniecznie musi mieć ukończoną podstawówkę by było obciach mieć dziewczynę co nie umie pisać i czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na serio - nigdy nie słyszałem, żeby facet miał wymagania co do wykształcenia. Zdarzają się tacy co oczekują dobrej pracy (bo sami dobrze zarabiają). Ale dobra praca nie ma nic wspólnego z papierem z uczelni.
  • Odpowiedz
Czy wykształcenie ma kluczową rolę u Twojej potencjalnej partnerki/partnera?


@Vermeerrr: to zależy :p

Jak ktoś szuka popychacza/dziury (większość ludzi) to nie. Do założenia rodziny, niektórzy zwracają na to uwagę, bo statystycznie, ludzie z wyższym wykształceniem, zarabiają lepiej.
  • Odpowiedz
@Vermeerrr minimalnie patrze, nie musi miec nawet studiow ale jezeli chodzila tylko do zawodowki to z doswiadczenia wiem ze to proszenie sie o klopoty nie dosc ze sie z taka nie dogadasz nie bedzie za bardzo o czym gadac to prawdopodobnie bedzie patusem
  • Odpowiedz