Wpis z mikrobloga

Świętujemy, mamy to 22 tysiące wpisów i memów siekłem do tej pory. Przyjemność po mojej stronie.
Duża okazja, ostatnio dużo afer trzeba więc coś omówić
Afera z @WykopekBordo na świeżo póki gorące, na pierwszym planie.
Obiecałem że na celebracje 22 000 wpisów przygotuje wam specials, między innymi zamierzałem dokonać tyrradę na wieś. Co nie uciecze to nie odwlecze. Przemyślałem sprawę, i proponuję że będzie telefon do Bordosa, na moich zasadach dyskusja, ja jako głos całego hasztagu. Tylko on i ja. Za tydzień, przed fame mma jak się nachleję
Przykro mi że cała jego osoba to był wizerunek, nie można budować swojej osoby na kłamstwie. Fundamentem dużo wielkie kłamstwo. Byłem za nim, promowałem go ale możecie wiedzieć że ja tutaj każdemu pomogę, jeśli przyjdzie do mnie ( w sensie napiszę) to wesprę jak tylko potrafię.
Też dałem się wkręcić jak wy.
Mógł na samym początku powiedzieć prawdę, bo tu chodzi o zatajanie faktów. Faktów które są fundamentalne na tym contencie i wizerunku. Nikt nie lubi być okłamywany.
Czekałem z tym wpisem, bo liczyłem że czas przyniesie nowe pogłoski, wiadomości, rozwinie cała akcje która się wydarzyła.
Wiadomo, na gorąco mogą wystąpić dezinformacje, emocjonalne przekleństwa.
Wymyśliłem dla niego wyzwanie. Oczywiście, to wy zdecydujecie czy może to wybrać jako sposób odkupienia w działalności youtube i mirko.
Proponuję ze swojej strony żeby zawalczył na jakiejś gali dla freaków w koszulce z napisem '' przegryw''
złożył oficjalnie propozycje, przygotowywał się. Skoro kłamstwem był wizerunek, widocznie pod tym kryję się dynamiczność.
Niech w imieniu tych ludzi zawalczy z normidłem za ludzi których rozczarował
Więc nie będzie problemu z nieśmiałością. Przygotowania, treningi
Koncepcja położona na stole. Oczywiście może odrzucić mój pomysł. Dla mnie jak podejmie się walki, próby dostania jej to może liczyć na rozgrzeszenie. Możliwe że u was to nie wystarcza, i jest skreślony na amen, ale czekam na waszą opinie.
Dawajcie pomysły w jaki sposób może szukać odkupienia

plusujących ten wpis będę wołał jak sytuacja się rozkręci, załóżmy będę dzwonił za tydzień
Bez kłamstw, dla mnie może się jeszcze wytłumaczyć cała prawda jego - z kim? z czym? na czym? pod czym? za ile? dla kogo? dlaczego oszukiwał? czy żałuje szczerze ?
e-spowiedż

@leif_eriksson @niski_manlet @eschatoestetyzm @hauser15 @scotieb @LajfIsBjutiful @Sebek_Bonk @Hompert @Udiggwhatimsayin @miedzynamiklockarzami @Lucider5 @Rzeszowiak2 @delfin000987 @hansschrodinger @enviouslaughter @KorwinizacjaPrzelyku @NordAzazel @Drizz
@JamnikWallenrod, @Dudleuss, @Ignite, @EgzeQTroll, @AnotherBrickInTheWall, @Zebany98, @zycietokuj, @LubieCzokoPauki, @Fan_Uniwersum_szkolnej @Alkanya1337 @Graner, @Flutter_M_Shydale, @Major_z_Donbasu, @Koniec_przegrywania, @Panceusz, @WwaDdl022, @Valueless, @michau507, @Ostry_Sens, @UrbanHorn
@Argonix @Blackpill_RAW @Kreek @Reqiu @karollq @AleKrosnoToTySzkaluj @rysiekryszard
@Infiniti46 @spartacus99 @Xefirebr @Jackdanielov @MatkaBoskaDepresyjna @Bolo_Yeung @Baleburg
@Lavers @Nighthuntero @Sigismund_Dijkstra @Klauzula_wykonalnosci
@Nafaros, @77023, @mienskoduszone, @Zigfriddo, @Masterpolska94,@grondir, @abuk220, @GoferNothern, @AssRock @Sharpovel @MightyGoldberg @AGS__K @ropemaxxer @Jez_Anaszpan
@lojawyk @TylkoTakiNeek @Jookav @Blaskun @JaanJuris @Capri-Sonne @autodestrukcja
@OposMagnum @Umtali @O__p @WhitePilled @CynamonowyBoy @czillaut @Wogybogy
@Pucios87 @kamil150794 @UberWygryw @czitauri @malypisklak @Nizax @KontrproduktywnyAnalityk
@settembrini777 @Gajusz_Fiucjusz @Techpriest @Lysandros @Skey2142 @lvlv @JonBonesBlachowicz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN @Lapidarny @xydeN- @Tivers @panzyd @dymitrop @kyappu @dziewczynachaos
@zrodzony_w_przegrywie @Heroina340 @halaparty @nomenklatura_pospolstwa
@mlody_jeczmien @antek1204 @Miler111111 @kosmiczny_pies_Kazak @Mieszkopol @LubieCzokoPauki @paczelok
tych co nie zawołałem przepraszam
Pobierz Mescuda - Świętujemy, mamy to 22 tysiące wpisów i memów siekłem do tej pory. Przyjemn...
źródło: comment_1620491214EzlC394zXiQFXeVtnjcslI.jpg
  • 44
Wymyśliłem dla niego wyzwanie. Oczywiście, to wy zdecydujecie czy może to wybrać jako sposób odkupienia w działalności youtube i mirko.

Proponuję ze swojej strony żeby zawalczył na jakiejś gali dla freaków w koszulce z napisem '' przegryw''


@Mescuda: Robił wszystkich w ch*ja na pieniądze, to zwykły oszust który stworzył sobie jakieś tam kłamstwo, od okularów po depreche i mieszkanie niby-meline. Zbudował to wszystko kosztem ludzi z depresją, ludzi którzy k*rwa nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mescuda: zawsze myślałem, że konto masz od kilku lat bo taka spora aktywność, a ty masz konto tylko parę miesięcy dłużej niż ja ( ͡º ͜ʖ͡º)