Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 254
@shrimpface: tak, a jak sie zaczyna sezon to ile czasu stoisz w kolejce do wymiany? Obok mnie jest wulkanizacja to potrafia stac po 3 godziny. Bo muszą tam przyjechac bo tam zostawili swoje kola.

Ja mam klucz, podnośnik, miejsce, chec i czas. Wstane, wypije kawe, ubieram sie i zmieniam kola. Ładnie się potem je umyje, wyschną, chowam do piwnicy. Koszt: 0zl/rok
@shrimpface: Miałem Dodge ram na mt i spokojnie nosiłem. Kwestia czy ktoś lubi się zmęczyć czy nie :) ja jestem na ogół leniem i trochę dusigroszem. Mimo to z chęcią latam z oponami na felgach. Kiedyś były to 20”x65x245 wiec dość spore koło. Teraz mam 17 małe lekkie. Nosząc po dwie mniej buja. Ale jak ktoś nie lubi dźwigać lub jest to dla niego za ciężkie - nie h zostawi w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@shrimpface: i myślisz, że panowie na wulkanizacji czyszczą Ci przylgnie felgi albo piasty? Zakładają jak leci a potem panie biją koła, tarcze krzywe bo szpilki dociągnięte rura itd.
Ktoś chce mieć zrobione dobrze to robi sam, mechanik czy wulkanizator patrzy tylko zarobić a nie klientowi robić robić na błysk. Dlatego serwisy omijam jak mogę i staram się w miarę możliwości naprawiać samochód sam (wiadomo, że wszystkiego się nie da bo np.