Wpis z mikrobloga

@taxi20: a ja właśnie zmieniłem i u siebie i u żony opony na wielosezonowe. I problem z noszeniem, trzymaniem ośmiu opon w garażu i wydawaniem łącznie niemal 400zł rocznie na wymiany tak jakby z głowy. Polecam to rozwiązanie :)


@Jarek_P też się ku takiemu rozwiązaniu skłaniam jak kiedyś w końcu zużyję opony zima/lato. Podobno te nowe droższe modele dają radę. Na alufelgach zostawiasz? Jedyne co mnie zimą martwi to
  • Odpowiedz
@shrimpface: ty za to musisz pojechać do firmy, wiec tracisz czas i paliwo. Ponadto firma nie wymienia koła od pstryknięcia, chyba że masz bolid F1. Na siłę szukasz argumentów. I indywidualizujesz problem. Ja mam znajomego który ma podnośnik, wyważarkę. Kawy może nie piję ale przynajmniej sobie pogadamy. I mało tego kasy nie bierze. Umawiam się na godzinę. Ale po tem do piwnicy musze znosić koła. Wiec protip do wypróbowania.
  • Odpowiedz
Ja mam klucz, podnośnik, miejsce, chec i czas. Wstane, wypije kawe, ubieram sie i zmieniam kola. Ładnie się potem je umyje, wyschną, chowam do piwnicy.


Koszt: 0zl/rok

@kavior: No tak, bo klucz, podnosnik i miejsce jest za darmo XD, nie mowiac juz o tym, ze w takim zalozozeniu twoj czas jest bezwartosciowy
  • Odpowiedz
Na alufelgach zostawiasz? Jedyne co mnie zimą martwi to sól i lód na alu.


@kultywator: tak, wcześniej zimówki też zakładałem na alufelgi, jakoś nie mam ambicji mania najbardziej lśniących alusów na dzielni.

tylko że jak jeździsz do DE to nasz obowiązek mieć zimowe


@UjekF: warto wiedzieć, ale szczęśliwie do DE jeżdżę wyłącznie służbowo, innymi środkami transportu :)
  • Odpowiedz
@r333m4k444: ale nie wiesz, czy może ktoś nie męczy się tak jak Ty przy tym i może sprawia mu to przyjemność. Dużo ludzi lubi dłubać przy swoich maszynach. Jeśli taka wymiana zajmuje Ci pół dnia to jednak masz duże braki w umiejętnościach więc jednak masz dużo do nauki.
Rozumiem, że jedzenia też sobie nie robisz, w ogóle to nic nie robisz i nawet do sprzątania najmujesz ludzi bo też bez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Koszt magazynowania to prawie koszt 1 opony...


@Kosciany: Co? XD Placilem 60zl na FVAT za sezon do uslugi przekladki xD

jak ma piwnice i sam zmienia to po kiego grzyba płacić za magazynowanie?


@Koichi: Bo w piwnicy nie powinno sie przechowywac opon z powodu przepisow ppoz?
  • Odpowiedz