Wpis z mikrobloga

tak, a jak sie zaczyna sezon to ile czasu stoisz w kolejce do wymiany? Obok mnie jest wulkanizacja to potrafia stac po 3 godziny. Bo muszą tam przyjechac bo tam zostawili swoje kola.

Ja mam klucz, podnośnik, miejsce, chec i czas. Wstane, wypije kawe, ubieram sie i zmieniam kola. Ładnie się potem je umyje, wyschną, chowam do piwnicy. Koszt: 0zl/rok


@kavior: masz czujniki ciśnienia w kołach? Zastanawia mnie czy wtedy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NuklearnySzpadel: wywazyc mozna poza sezonem. Jedziesz w zime i na pustym warsztacie robisz to za 20-30 bo masz zdjete kola.
@smokingcat: nie no wiadomo ze wywazyc trzeba. Ale nie płacisz za przechowanie (nie wiem nawet ile) i za wymianę 80-100zl. Robisz tylko wyważanie, gdzie na samych kolach jak sciagniesz i dasz same kola masz 2x taniej
@Gluptaki: nie mam czujników
  • Odpowiedz
@kavior: Aaa ok:) jak lubisz grzebac to czyn tak dalej ! Ja lubię No nosić opony bo lubię dźwigać ogólnie ... wiec@to dla mnie przyjemność. A miałem jeszcze niedawno monstrualne opony do wielkiego amerykańskiego pickupa. 20” z wielka opona. Tez nosiłem. Ja mam@10m od bramy wulkanizatora@i pożyczał mi podnośnik i duże klucze wiec tez sam. :) wymazałem u innego mechanika bo ten miał za mała maszynę :)))
  • Odpowiedz
@kavior: wiadomo, że można to zrobić kiedy się chce. Ja swojego czasu też sam sobie byłem mechanikiem, wulkanizatorem, sprzątaczem. Wybrałem jednak komfort, w którym przyjeżdżam (lub przyjeżdzają) w umówionym terminie i nic mnie nie interesuje przez czas trwania usługi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@shrimpface: Jedziesz sam na wymianę jak ostatni biedak? Dla Ciebie to godzina, może półtorej w serwisie. Dla mnie to kilka tysięcy franków...
  • Odpowiedz
@taxi20 A wiesz że koła się wyważa? Jak po kilka lat jeździsz na niewyważonych to rzeczywiście zaoszczędzisz na wymianie opon ale przez jazdę na niewyważonych kołach oddasz tę kwotę w remont zawieszenia (gumowe elementy lub awarię konkretnych podzespołów w wyniku drgań tzw. masy resorowanej).
  • Odpowiedz