Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@skitarii: rak content to sa wlasnie madki "moj anioleczek jest taki grzeczny i kochany" a anioleczek terroryzuje pol szkoly i sie smieje ze ma durna matke ¯_(ツ)_/¯

Jak byscie nie zaklamywali rzeczywistosci to dziecka z charakterem totalnego gnoja bez grozby kary nie wychowiecie na kogos innego niz lump bo was najzwyczajniej w swiecie bedzie mial kompletnie w dupie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@skitarii: niektórzy nie ogarniają, że są typy dzieciaków do których nie dotrzesz inaczej, jak wychowawczym strzałem w pysk. Dopiero potem zacznie przyjmować argumenty werbalne. No sorry, charaktery są różne. Co, dasz karę na komputer? Na telefon? Powie, żebyś #!$%@?ł i idzie na dzielnię, elo. XD siłą zatrzymasz w domu? Pewnie, można próbować. Ale do tego potrzeba silnego charakteru u rodzica, żeby nie zmiękł. A i tak to nic nie zmieni.
niektórzy nie ogarniają, że są typy dzieciaków do których nie dotrzesz inaczej, jak wychowawczym strzałem w pysk.


@Qraape: Nie, to są typy rodziców, co są za głupi na inną komunikację niż strzał w pysk.

Dopiero potem zacznie przyjmować argumenty werbalne. No sorry, charaktery są różne. Co, dasz karę na komputer? Na telefon? Powie, żebyś #!$%@?ł i idzie na dzielnię, elo.


Jeśli nastolatek tak mówi, to znaczy, że jego starzy #!$%@? poprzednie
Problemem nie jest wychować dziecko bez klapsów, problem pojawia się kiedy trzeba wychować dziecko, a nie żyć w swojej fantazji hodowli gówniaka bez stresu, konsekwencji czy jakichkolwiek starań czy to dziecka, czy rodzica ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hipokryta: No właśnie, to jest problem takich ludzi jak @Qraape i @Sam_w_domu

Oni nie wyobrażają sobie wychowywania dziecka, tylko hodowlę, gdzie dzieciak ma robić to co każą, albo dostanie w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qraape: pewnie mu mowi tititi nie wolno.

A pozniej idzie do super niani bo mu sie bachor smieje w twarz.

@skitarii: wychowanie przez rodzicow to ledwie kilka % sukcesu. Dzieciak ulozony w przedszkolu nie oznacza dzieciaka ulozonego w gimnazjum. Wystarczy fajne towarzystwo w szkole i Twoje "wychowanie slowne" mozesz sobie praktykowac na psie bo dzieciak bedzie mial Cie w dupie i NIC nie zrobisz.
pewnie mu mowi tititi nie wolno.

A pozniej idzie do super niani bo mu sie bachor smieje w twarz.

Wychowanie przez rodzicow to ledwie kilka % sukcesu. Dzieciak ulozony w przedszkolu nie oznacza dzieciaka ulozonego w gimnazjum. Wystarczy fajne towarzystwo w szkole i Twoje "wychowanie slowne" mozesz sobie praktykowac na psie bo dzieciak bedzie mial Cie w dupie i NIC nie zrobisz.


@Sam_w_domu: Jak dzieciak ma cię w dupie, to już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skitarii: jak dzieciak leje innych, to jak wytłumaczysz, że źle robi? Jeśli bombelek nigdy nie doznał krzywdy, nie wie czym jest ból od uderzenia, to skąd ma wiedzieć, że źle robi? Na słowo ma uwierzyć "nie rób tak, bo to kogoś boli"? Tak jak każde dziecko wierzy, że "nie dotykaj, bo się poparzysz" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dopóki bombelek nie wie co to znaczy BOLI, to nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: ja nie mówię o ciągłym laniu, bo to fsktycznie patola xD mówię o "uderzyłeś Jacusia? No to patrz - jeb - to czuje Jacuś. Fajnie? Przeproś i nie powtarzaj, bo znajdzie się większy od ciebie i będzie bolało mocniej"
rak content to sa wlasnie madki "moj anioleczek jest taki grzeczny i kochany" a anioleczek terroryzuje pol szkoly i sie smieje ze ma durna matke ¯_(ツ)_/¯


@Sam_w_domu: Kurde, miałem kiedyś taką sytuację, że jakiś bananowy dzieciak wyrzucił innemu książki z plecaka i się z niego śmiał, pomogłem je zebrać i poszedłem w stronę Brajanka ale cwaniak wszedł do BMW mamy- karyny i ona odjechała szybko ślepa na wybryki swojego synusia.( ͡
@skitarii: Super, kilka lat temu w hotelu na południu kraju właściciele spotkali się z znajomymi na kolacji. Dzieciaki w wieku 10 lat może trochę więcej, robiły co chciały, a chciały oglądać filmy na tablecie. Matka zawołała je na jedzonko to usłyszała, aby #!$%@?ła. Ojciec dał reprymendę, ale widać było, że dzieci mają ich w dupie.
Super, kilka lat temu w hotelu w Jaworze właściciele spotkali się z znajomymi na kolacji. Dzieciaki w wieku 10 lat może trochę więcej, robiły co chciały, a chciały oglądać filmy na tablecie. Matka zawołała je na jedzonko to usłyszała, aby #!$%@?ła. Ojciec dał reprymendę, ale widać było, że dzieci mają ich w dupie.


@42315: I uważasz, że dzieci były przez poprzednie 10 lat wychowane idealnie?
@skitarii: Nie zrozum mnie źle, nie jestem za laniem dzieciaka kablem czy pasem albo waleniem czym i jak popadnie. Są jednak tacy, którzy nie radzą sobie bo nie mają żadnego autorytetu. Kiedyś były takie akcje bilbordowe o biciu dzieci i nic się nie zmieniło, podobnie jak o poszanowaniu zwierząt; w miastach i wsiach do dziś bije się mioty kotów i utlenia w piecu. Jak było na euro2012, po miastach na Ukrainie
dziecka z charakterem totalnego gnoja bez grozby kary nie wychowiecie na kogos innego niz lump bo was najzwyczajniej w swiecie bedzie mial kompletnie w dupie.


@Sam_w_domu: To zależy czy karą jest lanie. jak dla mnie to żadna kara. Znam rodziców którzy leją dzieci. A teraz zdziwieni że dziecko z lania albo się śmieje albo staje oddawać. Jest też trzecia wersja, te dzieciaki boją się własnego cienia. Każde z tych rozwiązań jest
@skitarii: Moi rodzice mnie bili. Mam 23 lata, zerwałam z nimi kontakt całkowicie. A sama przez to nie chce mieć nigdy dzieci, bo boje się, że nie dam rady wychować dziecko. Nie, że boje się, że będę je bić. Po prostu boje się że nie dam rady być dobrym rodzicem i boje się że przekaże biedakowi skłonność do stanów lękowych, z którymi się przez całokształt mojego życia zmagam.
Jak czytam, że
Super, kilka lat temu w hotelu na południu kraju właściciele spotkali się z znajomymi na kolacji. Dzieciaki w wieku 10 lat może trochę więcej, robiły co chciały, a chciały oglądać filmy na tablecie. Matka zawołała je na jedzonko to usłyszała, aby #!$%@?ła. Ojciec dał reprymendę, ale widać było, że dzieci mają ich w dupie.


@42315: piękny argument, rodzice mają #!$%@? w dzieciaki i okazuje sie że po 10 latach wychowania przez
@martwykotek: To jest po prostu umysłowa patologia ¯\(ツ)/¯ Ciekawe czy dobrze byłoby gdybyby np. ich szefowie sprzedawali im plaskacza za każdym razem kiedy nie zrobią czegoś tak jak powinni ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jeszczs bez żadnej refleksji podają argumenty jak to nastolatki mają rodziców w dupie, no tak się dzieje jak się dziecko hoduje a nie wychowuje xD
No sorry, charaktery są różne.


@Qraape: Tyle, że ten charakter nie bierze się z powietrza. Jeśli dochodzi do sytuacji, w których dzieciak wyjeżdża do rodziców z takimi tekstami i całym sobą pokazuje, jak bardzo ma na nich wywalone, to tam już wcześniej coś ostro poszło nie tak. W tym momencie bicie to jak gaszenie reaktora wiadrem wody. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co mogło pójść nie tak?
@martwykotek: Ty zdajesz sobie sprawę jakie dzieci potrafią być uparte w wieku 1-3 lata? Przykład z życia, młodsze dziecko, którym się zajmowałem chciało dotknąć starego pieca kaflowego w zimę, które jak wiadomo jest gorące. Mówi mama tego dziecka, że gorące i żeby nie dotykało, bo się oparzy, ale ja mówię jej, że ono tego nie wie, bo tego nie doświadczyło. I tak przez pół godziny za tym dzieckiem chodziła. Mówię cioci
Jak dziecko zobaczyło, że nikt jemu nie broni dotknąć to dotknęło, zaczęło być gorąco w rękę to odstawiło rękę z lekkim krzykiem. Od tamtej pory ani razu już nie podeszło.


@Paruwkowy__Skrytorzerca: no pewnie, dlatego 3 letniemu dziecku liścia w papę, to sie nigdy w życiu nie oparzy XDDD
@martwykotek: ale odniesiesz się do mojego wpisu czy będziesz bredzić o jakiś liściach na papę, o których nic nie napisałem, żyć w swojej bańce i odpisywać na swoje bzdurne teorie?

Kolejny przykład z życia, dwuletnie bliźniaki w rodzinie, jeden spokojny, drugi to ancymon, który non stop rozrabia i dokucza innym. I co, rodzice jednego tłuką, a drugiego nie tykają, według twojej logiki? Każde dziecko jest inne, nie ma szablonu na wychowanie.
rak content to sa wlasnie madki "moj anioleczek jest taki grzeczny i kochany" a anioleczek terroryzuje pol szkoly i sie smieje ze ma durna matke ¯_(ツ)_/¯

Jak byscie nie zaklamywali rzeczywistosci to dziecka z charakterem totalnego gnoja bez grozby kary nie wychowiecie na kogos innego niz lump bo was najzwyczajniej w swiecie bedzie mial kompletnie w dupie.


@Sam_w_domu: ach ta lewacka nauka xD Takie #!$%@?, a potem sie okazuje, ze ci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Paruwkowy__Skrytorzerca: mowisz o klapsie wychowawczym.

Slyszysz patologia #!$%@? dzieci znecanie sie itp. pozniej sie wykopki dziwia ze na necie laduje filmik jak kilka glupich dup neka jakas dziewczynke bo ich to bawi.

Tyle komentarzy i wedlug kazdego jednego kaumuka wszystkie dzieci sa takie same a jak dziecko ma #!$%@? charakter to wina rodzicow. No rece opadaja...

Jak po identycznym wychowaniu jeden brat zabija drugiego to pewnie tez wina rodzicow. Takie durne
@Paruwkowy__Skrytorzerca: mowisz o klapsie wychowawczym.

Slyszysz patologia #!$%@? dzieci znecanie sie itp. pozniej sie wykopki dziwia ze na necie laduje filmik jak kilka glupich dup neka jakas dziewczynke bo ich to bawi.

Tyle komentarzy i wedlug kazdego jednego kaumuka wszystkie dzieci sa takie same a jak dziecko ma #!$%@? charakter to wina rodzicow. No rece opadaja...

Jak po identycznym wychowaniu jeden brat zabija drugiego to pewnie tez wina rodzicow. Takie durne
HURRR DURRR KLAPS WYCHOWAWCZY JAK DZIECIAK MA #!$%@? CHARAKTER TO TRZEBA MU LIŚCIA W TWARZ, NIECH ZROZUMIE CO TO BÓL XDDDD


@martwykotek: Ale koles to my tu jestesmy spokojni a wy macie #!$%@? w oczach xD

Szybkie pytanie:
Lapiesz swoje idealnie wychowane dziecko na paleniu papierosow obok domu. Koledzy pala i sie z niego smiali to tez zapalil. Co robisz?
@martwykotek: Ale koles to my tu jestesmy spokojni a wy macie #!$%@? w oczach xD


Szybkie pytanie:

Lapiesz swoje idealnie wychowane dziecko na paleniu papierosow obok domu. Koledzy pala i sie z niego smiali to tez zapalil. Co robisz?


@Sam_w_domu: Tak jak napisał kolega wyżej. Przy kolegach wychowawczy strzał w pysk, żeby pokazać charakter i żeby zrozumiał, że palenie fajek boli.

Wtedy przechodzimy do znaków werbalnych.

A tak na poważnie
@Sam_w_domu: Tak jak napisał kolega wyżej. Przy kolegach wychowawczy strzał w pysk, żeby pokazać charakter i żeby zrozumiał, że palenie fajek boli.

HURRR DURRR KLAPS WYCHOWAWCZY JAK DZIECIAK MA #!$%@? CHARAKTER TO TRZEBA MU LIŚCIA W TWARZ, NIECH ZROZUMIE CO TO BÓL XDDDD


@martwykotek: od hipokryzji jest gorsza tylko hipokryzja nieuswiadomiona ( )

Edit: Wlasnie doczytalem. Pytanie nie brzmialo jak cie rodzice wychowali tylko co
od hipokryzji jest gorsza tylko hipokryzja nieuswiadomiona ( )


Spójrz niżej

Wtedy przechodzimy do znaków werbalnych.

A tak na poważnie - mnie rodzice wychowali na pewnego siebie (za dzieciaka dzieciaka taki nie byłem) chłopaka.


@Sam_w_domu: Ja rozumiem, że na wykopie czyta się tylko nagłówki artykułów, ale nie wiedziałem, ze nie dotrwasz do 4 linijki tekstu XDDDDDD

To smutne świadectwo o Tobie, ale w sumie dobrze wiedzieć,