Wpis z mikrobloga

Nie mam nic do homo ale ta nachalna propaganda


@Kubilaj_Chan: Ja do homo mam właśnie to. Popularyzację jakby to było 50% ludzi a nie 1-2%. Rozumiem że za dużo ludzi jest na świecie ale dalej mnie to obrzydza. Tak jakbyś oglądał film o kluczach 10 a koleś ci cały czas pokazuje klucz 1 który jest bardzo rzadko używany. Na siłę. Wszędzie. I jeszcze do ciebie skacze jak protestujesz. Co? Kluczy jedynek
@krl_krl dałnie w jaki sposób jest to bardzo dobra opowieśc miłosna? Dlatego że nie znasz sztuki? Dlatego że nie znasz dzieł które przed setki laty były popularne? Dlatego że zmienili płeć? To jest banał nad banałami i tania manipulacja. Rrzecz w której neil cuckman znalazł swoje źródło dochodu.

Tu nie ma żadnej wartości dodatniej dla społeczeństwa, nie ma żadnych cech dodatnich. To upadek cywilizacji jak w rzymie.
@lord_xenu:

dałnie w jaki sposób jest to bardzo dobra opowieśc miłosna? Dlatego że nie znasz sztuki? Dlatego że nie znasz dzieł które przed setki laty były popularne? Dlatego że zmienili płeć? To jest banał nad banałami i tania manipulacja. Rrzecz w której neil cuckman znalazł swoje źródło dochodu. Tu nie ma żadnej wartości dodatniej dla społeczeństwa, nie ma żadnych cech dodatnich. To upadek cywilizacji jak w rzymie.


A jakby tam był
Dla młodych to już normalne bo w tv i grach to pokazują.


@Kubilaj_Chan: A to homoseksualizm nie jest normalny, czy co? Wcale nie potrzeba pokazywać tego w popkulturze, żeby niektórzy zrozumieli, że kochanie osoby tej samej płci jest okej.

Druga sprawa, to w świecie, gdzie płatki śniegu oburzają się na każdy homowątek nie ma nic prostszego, żeby sobie poprawić zasięg, niż wcisnąć homowątek. Nie będzie takiego krzyku, który zakaże takich wątków