Aktywne Wpisy

lubie-sernik +213
Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć".
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
źródło: 20260531_151023
Pobierz
PanMaglev +418





źródło: comment_1618210788XpPCsTYueChGe9VWNz0T32.jpg
PobierzOptopedau
Picrel pierwszy z brzegu na #wies #zycienawsi
źródło: comment_1618219325OzTzsknUxiuuGbtyj06D1A.jpg
PobierzCzęsto brakuje już babci i dziadka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak że to nie argument.
@Ulyssos: na wieś chcą głównie ci, którzy nigdy na niej nie mieszkali xD.