Aktywne Wpisy

Mój syn właśnie został zawieszony w prawach ucznia i szczerze, nie mogę uwierzyć w powód. Podobno przyłapali go na 'praktykowaniu nekromancji' - chciałbym, żeby to był żart. Szkoła wpadła w panikę, kiedy odkryli, że robił jakieś małe 'rytuały' podczas przerw. On i jego koledzy czytali jakąś księgę zaklęć, którą znaleźli w internecie. Potem próbowali 'przywrócić do życia' klasowego chomika, który zmarł w zeszłym miesiącu. Jasne było trochę dziwnie widzieć to kółko, które
domkasromka +3
#hotelparadise tak trochę zejście z tematu. Które, akcje najbardziej zapadły wam w pamięć z poprzednich sezonów, zarówno te śmieszne jak i jakieś draki. Mi się właśnie przypomniał fastiwal płaczu w piątym sezonie jak Kuba zaczął płakać, a cała reszta za nim.





źródło: comment_1618147923QslYV93dHu5YOhD9o47tZr.jpg
PobierzOdnośnie telefonu, masz wersję bez 5G?
Jesteś zadowolony?
On pewnie ma chyba inny procesor niż ta tańsza wersja za jakieś 2k.
Szukam czegoś z dobrym aparatem ale czytam , że strasznie się grzeją te telefony
Czyki chyba temat zamknięty. Do 2k zostaje chyba p30 pro , nie wiem co jeszcze może być z dobrą jakością foto, bo na tym mi zależy głównie:)
Czytałem już ,że jeśli wyjdzie ze snapem to cena będzie wysoka, aktualnie ten jest za jakieś 2100 do kupienia, tyle na telefon mogę jeszcze wydać :)
Tanio czy drogo