Wpis z mikrobloga

@ofiaralosu: ja ostatnio tak sąsiada zgłosiłam do administracji osiedla. Oczywiście #!$%@?, nic się nie zmieniło.
Gdyby nie to, że się wyprowadziłam z tego pato osiedla to bym na niego nasłała straż pożarną, oni też mogą to weryfikować. A syf miał znacznie większy niż tu na zdjęciu, tyle że prania akurat nie wywieszał xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ofiaralosu: u mnie jak na parterze jakiś cymbal wystawiał buty to za każdym razem przekopywałem jednego z pary. Raz do śmietnika doleciał i od tego czasu przestał wystawiać.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ofiaralosu: @dymaczdusz: @kubas_782: a jak ostatnio pod czyimś wpisem pisałem, że dla rodziny z dzieckiem minimum 100m2, a przy 2 dzieciach to najlepiej dom 200m2 to mnie wyśmiali. #!$%@? przecież jak masz 2 dzieci to masz masę gówna do schowania, a jak nie chcesz się przeciskać między szafami to tak potem jest, ze graty lądują na klatce schodowej...
  • Odpowiedz
u mnie jest tak na każdym piętrze, w każdym bloku. Do tego pralki, lodówki, kartony po TV. Szafki na buty też standard. Wózki pozostawiane w wąskich korytarzach tak że trudno dojść do drzwi.


@dymaczdusz: a jak mnie wykopki zjechały za te rowery na korytarzu i to za za zgodą sąsiadów i moją negatywną reakcję na remont pożarowy i likwidację przeszklonych drzwi. xd Zresztą nie przekonywało ich nawet to, że nawet
  • Odpowiedz