Wpis z mikrobloga

@soshiu: Jak myślisz ze dziewczyny szukają drugiej ciperki z jajami - która maja sie zaopiekować to daj sobie spokój, z tego co tu czytam co wypisujesz To masz problem ze samym sobą, moze najpierw poszukaj kolegów w realu, bo dziewczyny chcą miec w kimś oparcie a nie takie #!$%@?, krindżuwa na maksa „przepraszam ze żyje” w drugiej wiadomości. Mogłeś jeszcze napisac „przez przypadek dalas like? Wiem ze mam brzydki ryjec, to
@smutnarzaba: Jezu nie mówcie mu żeby pisał jakieś hej cipcia czy coś, nawet jesli żartujecie, to nie jest wcale śmieszne #!$%@?, chłop ma problem z babami i przychodzi do was normalnie jak do kumpli zapytać o zwykła poradę bo wydaje mu się że się na tym znacie (jak i zresztą wam.... a im bardziej nie, to tym bardziej myślicie że jednak tak, serio tak najczęściej jest XDDDD) a wy pajacujecie i
@soshiu: powiem ci to co kiedyś poradziłem komuś: przestań być ciapusiem, czuły możesz być jak będziesz miał 30, teraz trzeba być maczo menem - zakładam, że masz mniej niż konieczne 28-30, ale i tak trzeba mieć jaja, żeby móc być czułym. Jak ci brakuje, co nie jest jakoś nienormalne, jest wielu wrażliwych mężczyzn, to je wyhoduj na ten czas.
@soshiu: o, rozpoznanie problemu to połowa sukcesu - bardo dobry start. Serio, bycie ciapusiem się nie sprawdza, kobiety mają podprogram odpowiedzialny za wyszukiwanie partnerów seksualnych i nawet te najbardziej czułe/podatne na czułość muszą czuć męskie wsparcie.
Więc trenuj bycie #!$%@?, ale z czuciem, nie przegnij :), bo możesz wyłapać jakąś bombę na dziąsło.