Wpis z mikrobloga

@soshiu: wydaje mi się, że w ten sposób można się zwracać jedynie do osoby, z którą już jesteś w zażyłej relacji, a nie do dziewczyny, którą "e-poznałeś" parę minut temu i nawet jej na żywo nie spotkałeś ;-)
  • Odpowiedz
@smutnarzaba: jestem dziewczyną. I tak - zawsze się ZESRAM jak widzę traktowanie kogoś nie w porządku. Mógł potraktować ten WYBITNY DOWCIP jako prawdę, skoro napisał do niej "hej kotek" lol.

@soshiu Jeśli mówimy o normalnej, w porządku, posiadającej empatię dziewczynie, to taka na prosty tekst "hej. Nie jestem najlepszy w zagadywaniu, ale wyglądasz na bardzo inteligentną, ciekawą, w porządku dziewczynę. Dasz sobie zająć chwilę?" będzie wiedziała że nie ma do czynienia
  • Odpowiedz
@Fermiol: w takim razie ty nam zaprezentuj swoje umiejętności podrywania dziewczyn, samcu alfa, zamiast tylko obrażać. No dawaj, zaprezentuj nam coś XDDD ja #!$%@? że wam wstyd nie jest się tak zachowywac. Gość to nieśmiały, nieobyty z babami chłopak. Kto wie czy nie jest naprawdę inteligentny, czy nie ma fajnych zainteresowań, czy nie ma naprawdę zajebistego poczucia humoru? Na #!$%@? wy podcinacie ludziom skrzydła?
Kazdy a przynajmniej prawie każdy z was
  • Odpowiedz