Wpis z mikrobloga

@soshiu: to sobie dalej udawaj i żal się nad swoim losem jak sam siebie zaakceptować nie umiesz xD Jak możesz od kogoś oczekiwać że ciebie zaakceptuje jak sam tego nie potrafisz wobec siebie ()

Są też takie dziewczyny co lubią ciepłe kluchy. Nie każda miała wzorzec ojca samca alfa xD
Popracuj nad swoim charakterem, być może popraw też nieco wygląd. Zmiana uczesania włosów MOŻE wiele zmienić. Usunięcie
@soshiu: nie?
rzucanie takich tekstów w pierwszej wiadomości sugeruje, że piszesz tak do każdej i traktujesz ją jak pierwszą lepszą. Dziewczyna rozglądająca się za czymś poważnym uzna cię za taniego ruchacza.

@Kazadum

Pisz jak do ziomka ale zadnego bycia milym czy usluznym.


żadnego bycia miłym? rada 10/10. Ja się nawet nie koleguję z ludźmi, którzy nie mają w zwyczaju bycia miłym, nie mówiąc już o umawianiu się.
Boje sie ze mnie usunie. Wiekszosc dziewczyn woli chlopakow z duza iloscia znajomych którzy są zaawansowani spolecznie. Nikt nie chce takiego przegrywa, wiec musze troche poudawac.


@soshiu: nie przejmuj się, wszyscy popełniają błędy. A ludzie na tinderze szczególnie.
Nawet jak zrobisz coś głupiego, nie ma co się biczować za to. Wydajesz się ok, więc ja ci życzę powodzenia ()