Wpis z mikrobloga

Może opinia innych ludzi ma jakieś znaczenie? Może ktoś się #!$%@? a ty jesteś po 12 godzinnej zmianie i nie masz już siły i ochoty na interakcję. Albo zostałeś wychowany żeby niekwestionować niczego lub założyłeś ją z przyzwyczajenia bo masz inne problemy na glówie.
@enaeref: Opinia obcych ludzi jakie może mieć znaczenie? Jak po 12 h masz ochotę sobie zakryc usta i nos szmatka to nie mam pytań, ja zawsze za brama zakładu biorę oddech i się cieszę że już koniec, a nie dodatkowo się podduszam. Jak Cie tak wychowali rodzice czy kogoś to współczuję. Nigdy nie przyzwyczaje się do maski i nie mam zamiaru, bo to nie jest normalne. Mam inne problemy, ale głupota
@enaeref: Ja mam w dupie te plusy, wyloguje się stąd i robię swoje. Niech chociaż 1 osoba pomyśli, zastanowi się że coś jest nie tak to już będzie sukces. Zobacz ilu tu jest troli przy każdej fali? Musi być jakaś kontra bo Ci latwowierni i zmanilulowani pociąga nas wszyscy na sam dół, ja tu się nie udzielalwm wgl przed tą pandemia, a konto mam od przeszło 8 lat chyba, a wykop