Wpis z mikrobloga

Może ktoś zwyczajnie jest zmęczony i nie ma ochoty przez 20 minut kłócić się z patrolem, który akurat wyjedzie z bocznej uliczki.


@mango2018: To fakt. Ludzie naprawdę nie noszą tych maseczek na pustej ulicy dlatego, bo boją się wirusa i myślą, że kiedy je zdejmą to szlag ich nagły trafi. Po prostu zdają sobie sprawę z tego, że żyją w kraju, w którym bagietmajster jest w stanie wlepić mandat za to,
@pietrek16: Jasne, stali w krzakach o 6 rano i czekali na Twojego kolegę, jeśli paczki i pili kawę też pewnie. @Simfecstio: @Pirat_Bobek: @janeeyrie: @mango2018: @p0znan: @aPimpNamedSlickback: Wasz argument jest DEBILEM, jak wam zimno w mordę to uwaga, uwaga ludzkość wynalazł coś takiego jak szalik, komin. Tak jest coś takiego i przed koronawirusem ludzie, którym było zimno ubiersli takie rzeczy, serio. Nikt wcześniej nie wpadł na
@szyryfyry1 a myślisz że komin nie robi się mokry xd poza tym komin mam ale zjeżdża z ryja. I się dosc ciężko zakłada. Poza tym jak jest pusta ulica i jadę rowerem to nie nosze maseczki. Jak jadę np. na 5 do pracy. A tak... W pracy u mnie każdy musi nosić maseczkę. I pech chciał że dwie osoby które tego nie robiły wczoraj juz ich nie było w pracy bo się
@szyryfyry1 a nie wiem. Ja jestem tam tylko na 3 miesiące. Maska w sumie nie przeszkadza bo pracujemy na wózkach widłowych więc nie ma absolutnie żadnego wysiłku. No ale nie dam sobie wmówić. Akurat te dwie osoby pracowały na przyjęciu towaru i tam musieli chodzić więc już maska trochę przeszkadzała i mieli je zdjęte. A ja nadal mieszkam z rodzicami więc chociaż z szacunku dla nich ta maskę będę nosił. Ba. Jeden
@Simfecstio: Nie będę się tu spuszczal, pójdziesz do roboty latem, jebnie Ci 40 stopni, na hali będzie z 45 to się wszyscy zesracie. Chcesz wierzyć w skuteczność maski to sobie wierz, ja po prostu nie chce żeby mi jakiś #!$%@? w garniturze to nakazywal, żeby ludzie byli karani i zaczepiani przez policję z tym tutaj mam problem głównie bo potem laza w tym ludzie którzy nie chcą i płaczą że za
@szyryfyry1 nie będę tam latem xd płacą ładnie i właśnie sobie zbieram Hajsik na lato bo mam parę wyjazdów rowerowych. W Polsce i jeden w Niemczech. Liczę że Niemcy będą normalnie wpuszczać Polaków .... No ale co zrobić. Skuteczność maseczki to nie jest kwestia wiary. A jak jestem na dworze poza miastem to jej nie nosze. Myślisz że mam ochotę się kłócić z policjantem? Myślisz że on chce nosić maseczkę przez 8
@acidd: Bo tymi mitycznymi mandatami co 5 min to straszą tylko media i piwniczaki co i tak siedzą w domu całe życie, naogladaja/naczytaja się propagandy, tak chodzą i #!$%@? tylko żeby ten strach podtrzymywać, bo oni już sami nie wiedzą co mają robić żeby to w ryzach utrzymać, narracja się sypie drastycznie już nikt tego nie łyka. @lubiczklan: #!$%@? z dziadkami, niech tam do kościółka się idą pomodlić za zdruffko
@szyryfyry1: w ostatnim czasie (obiektywnie oczywiście, bo może masz inną tolerancję) nie kojarzę ciepłego wieczoru. Ja zawsze w tym okresie chodziłem z kominem na ustach. Gdy idę samemu, a mój komfort wymaga zakrycia się po nos, to idę w masce. Weź taką okoliczność pod uwagę. Zresztą #!$%@?, co Cię obchodzi jakimi powodami kieruje się ten ktoś. Znalazłeś sobie temat żeby się przyczepić i wywyższać i po wyjściu z 'zakładu' podbijać swoje
@szyryfyry1: No #!$%@? nie kojarzę. Lubię jak mi jest ciepło. Jak pisałeś coś przez co moj komentarz jest bez sensu to sorry. Chciałem dorzucić swoje trzy grosze. Bo czasem czuje się jak debil dzisiaj idąc samemu w masce wieczorem, ale właśnie wykorzystuje okazje, ze całe życie chodziłem przy takiej pogodzie w kominie.

Latem nic nie wymyślę, myśle ze za kilka dni już będą temperatury takie, ze będziesz mógł sobie oddzielić kto