Wpis z mikrobloga

Rzeczywistość dyplomatycznej kobiety:

No mi się AKURAT podobają wysocy, ale na pewno jest wiele kobiet, którym podobają się niscy. To tylko moje preferencje!


Tymczasem jak wygląda naprawdę rzeczywistość:


Mi już nie chodzi oto, że zadnej kobiety tak naprawdę nie pociaga niski wzrost, tylko o bezczelne kłamstwa kobiet, które chcą wyjść na dyplomatyczne i pocieszyc, a prawda wygląda jak wygląda.

Myślę, że niscy mężczyzni to najbardziej dyskryminowana grupa na rynku matrymonialnym. Dodatkowo jest zresztą przyzwolenie na publiczne wysmiewanie ich, co już nie raz pokazywałem w swoich wpisach.

It's over.

#przegryw #wzrost #depresja #feels #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #zwiazki #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #blackpill
źródło: comment_1616312828VSkOq8Ck42AWY1HDNJ7Blr.jpg
  • 59
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@wilhelm99: otóż to, to jest jak domino - jesteś niski to każdy patrzy na ciebie z góry, brak pewności siebie powoduje brak dynamiczności oraz brak powodzenia u kobiet co powoduje jeszcze większy brak pewności siebie, zapędzenie w kompleksy i ostateczne #!$%@?. Dlatego w #!$%@? podziwiam niskich facetów, którzy osiągają sukcesy bo oni przełamali barierę
@wilhelm99: Ewolucyjnie przystosowaliśmy się do oszukiwania siebie i wierzenia w kłamstwa. Brzydka osoba usłyszy że jest ładna, a ładna że jest sympatyczna, jak często spotykane w komentarzach na youtube, lub w recenzjach zwykłych userów na filmweb, piękna kobieta lub przystojny facet a komentarze: sympatyczny aktor. Na szczerość pozwala sobie niewiele osób, ale szczerość jest źle odbierana przez innych, od razu kojarzy się z patologią.
@wilhelm99: myśle ze gdyby przeprowadzić analogiczne badanie i pytać o chorobliwa otyłość, krzywy zgryz albo wadę genetyczna odpowiedz byłaby taka sama. I teraz się zastanawiam czym wy się dziwicie i po #!$%@? te „badania” skoro to oczywiste?
Mój niższy szczupły kolega (164 cm) ma takie branie, że ja nie mogę... Po prostu jest pewny siebie i towarzyski. To przykład anegdotyczny, ale no, tak jest.
Podobnie ma osobnik niewiele wyższy, też szczuplejszy, za to nadrabia stylówą i wygadaniem.
Także może warto pomyśleć o tym w ten sposób: może niski wzrost nie jest zaletą, ale za to nie jest przeszkodą. c: Tylko trzeba mieć fajny charakter i dopasować się z różową.
@wilhelm99: chyba nie zrozumiałeś tekstu pisanego wiec jeszcze raz. Można by zrobić analogiczna ankietę wśród obu płci i tak samo ciężko będzie oczekiwać ze ktokolwiek będzie uważał za „hot” wady zgryzu, wadę genetyczna czy chorobliwa nadwagę. Wiec #!$%@?ąc od wartości dowodowej w postaci ankiety na fb, mam tylko jedno pytanie

Czemu was to dziwi?
Tylko trzeba mieć fajny charakter i dopasować się z różową.


@lelek_: Fajny charakter. XD Zapomniałeś o braku konta na wykopie, w końcu kobiety idealnie to wyczuwają.
A na poważnie, teraz masz znikome szanse, by pokazać swój fajny charakter, skoro na start jest się odrzucanym za wzrost. Niski wzrost jest przeszkodą. Jasne, można "stanąć na portfelu", ale to interesuje specyficzny typ kobiet. Lub podbić inne parametry, by łapać zdesperowane. :D

Jednostkowe, anegdotyczne
@Arkos12:

Jak ktoś jest niski lmto powinien odpuścić sobie kobiety

A czemu miała chcieć, skoro biologia kobiety nakazuje jej czuć obrzydzenie do niskiego?


No widzisz, w obu przypadkach działa biologia, przecież tego nie kontrolujemy i tak samo nie da się "odpuścić sobie kobiety" jak i nie da się by kobieta nie czuła obrzydzenia do kogoś niskiego. Lecz oczywiście patrzysz tylko na drugą stronę medalu.
@PonuryKos123:
Ano wyczuwają xD bycie wykopkiem to stan umysłu xD A tak serio. Wiesz, że jak kobieta patrzy na wzrost na wejście, to w ogóle nie jest warta uwagi? XD O ile sama nie jest żyrafą, a znam kilka takich. O właśnie, wyleciało mi z głowy, że jedna żyrafa właśnie dała szanse ultraniskiemu typowi. No ale był toksyczny, to go kopnęła w dupę.
Także może warto szukać normalnych lasek, a nie
Jak ktoś jest niski lmto powinien odpuścić sobie kobiety i szukać szczęścia gdzie indziej, skupić na realizacji własnych celów,pasii czy zostać mnichem i medytować. A nie ciągle próbować poderwać i prowadzić swojej życie pod kobiety, a potem płakać na wykopie, że żadna nie chciała. A czemu miała chcieć, skoro biologia kobiety nakazuje jej czuć obrzydzenie do niskiego?


@Arkos12: XD
Imperatyw biologiczny u ludzi wymusza szukanie drugiej połówki do przekazania dalej genów.
@wilhelm99: A na co komu 90% kobiet, całą planetę chcesz obracać? XD No niższy ma gorzej, ale to nie tak, że ma zerowe szanse. Także zamiast uprawiać mizoginię, polecam #!$%@?ć patriarchat, świat będzie lepszy dla wszystkich. ¯_(ツ)_/¯
@Kontodlapostu2: Ten niewiele wyższy ma rzadkie, jasne włosy, ledwo 172 cm, przeciętny wygląd, podkrążone oczy i po prostu chudy typ xD Także fajnie, widzę, że znasz go lepiej niż ja xD

Imo pomiedzy 172 cm a 164 to gigaroznica jest
I w samej wysokosci i w budowie ciala
164 cm typ ma w 90% budowe karzelka - krotkie nogi duza glowa itp
172 moze byc zbudowany jak wysoki typ nawet
No
@wilhelm99: Sorki, moim celem nie było zakladanie czegokolwiek, po prostu taki wygląd wykopa, do ciebie personalnie nic nie mam xD Nie wiem ile masz wzrostu, po prostu takie uogólnienie do wątku, bo jednak tym się karmi.
Ale nazywanie tego hipokryzją jest trochę gówniane, bo właśnie tak patriarchat wychowuje kobiety, że nie powinny mówić wprost własnego zdania, bo olaboga kogoś urażą. Ja potrafię wprost powiedzieć, że wzrost nie ma znaczenia, bo tym
@Kontodlapostu2: No jest różnica, wiadomo. A to nie przeze mnie została założona 11 centymetrowa różnica, no i różnica w ogólnej atrakcyjności, więc wskazuję, że nie ma wyglądu adonisa. Ale za to ma branie, jeden i drugi. ¯_(ツ)_/¯
Ano wyczuwają xD bycie wykopkiem to stan umysłu xD A tak serio. Wiesz, że jak kobieta patrzy na wzrost na wejście, to w ogóle nie jest warta uwagi? XD O ile sama nie jest żyrafą, a znam kilka takich. O właśnie, wyleciało mi z głowy, że jedna żyrafa właśnie dała szanse ultraniskiemu typowi. No ale był toksyczny, to go kopnęła w dupę.

Także może warto szukać normalnych lasek, a nie takich, które
@PonuryKos123:
Nie mówię, że nie patrzą. Ale hmm, z jaskiń wyszliśmy juz kupę czasu temu. Myślę, że atawizmowi i biologii nie powinno się dawać aż takiego wysokiego statusu. Szukanie drugiej połowy często jest podyktowane presją społeczną. Możliwe że tutaj jest większy problem, w głowach ludzi, a nie w ich genach. A bo kogoś trzeba mieć, a potem koniecznie dzieci, a jak to wygląda się z niższym chłopakiem, a bo kobieta musi
@wilhelm99: Ja mam 175 i to jest manlectwo okropne, a co dopiero niżsi ode mnie. Mnie jeszcze trochę ratuje dobra budowa ciała, tzw. frame.

Bardzo lubię Twoje wpisy mirku, nie ustawaj w wysiłkach. Co prawda jest to walka z wiatrakami, ale lubię patrzeć jak normictwo i różowe kompromitują się w komentarzach pisząc coś o nadrabianiu wzrostu albo koledze 160cm, który bzyka modelki.
@wilhelm99: Trochę się dziwię, że tracisz czas na analizowanie tego. Jak sam wiesz, mam wzrost taki jak ty. Wiele razy próbowałem sobie kogoś znaleźć, ale zawsze byłem odrzucany. To nie jest moja wina że jestem niski, ani wina kobiet, że wolą wysokich. W życiu nie warto tracić czasu na coś, na co się nie ma wpływu, a na obydwie te rzeczy nie masz absolutnie żadnego. Osobiście wycofałem się z szukania kogokolwiek
Nie mówię, że nie patrzą. Ale hmm, z jaskiń wyszliśmy juz kupę czasu temu. Myślę, że atawizmowi i biologii nie powinno się dawać aż takiego wysokiego statusu.


@lelek_: Człowiek może wyjść z jaskini, ale jaskinia z człowieka nigdy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie powinniśmy dawać wysokiego statusu, ale cóż, mają ogromny wpływ, nawet podświadomie. Choćby ten zew, niewypowiedziana tęsknota za drugą połówką u wielu osób. Kiedyś, gdy