Wpis z mikrobloga

Rzeczywistość dyplomatycznej kobiety:

No mi się AKURAT podobają wysocy, ale na pewno jest wiele kobiet, którym podobają się niscy. To tylko moje preferencje!


Tymczasem jak wygląda naprawdę rzeczywistość:


Mi już nie chodzi oto, że zadnej kobiety tak naprawdę nie pociaga niski wzrost, tylko o bezczelne kłamstwa kobiet, które chcą wyjść na dyplomatyczne i pocieszyc, a prawda wygląda jak wygląda.

Myślę, że niscy mężczyzni to najbardziej dyskryminowana grupa na rynku matrymonialnym. Dodatkowo jest zresztą przyzwolenie na publiczne wysmiewanie ich, co już nie raz pokazywałem w swoich wpisach.

It's over.

#przegryw #wzrost #depresja #feels #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #zwiazki #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #blackpill
wilhelm99 - Rzeczywistość dyplomatycznej kobiety:

 No mi się AKURAT podobają wysocy...

źródło: comment_1616312828VSkOq8Ck42AWY1HDNJ7Blr.jpg

Pobierz
  • 59
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@wilhelm99: otóż to, to jest jak domino - jesteś niski to każdy patrzy na ciebie z góry, brak pewności siebie powoduje brak dynamiczności oraz brak powodzenia u kobiet co powoduje jeszcze większy brak pewności siebie, zapędzenie w kompleksy i ostateczne #!$%@?. Dlatego w #!$%@? podziwiam niskich facetów, którzy osiągają sukcesy bo oni przełamali barierę
@wilhelm99: Ewolucyjnie przystosowaliśmy się do oszukiwania siebie i wierzenia w kłamstwa. Brzydka osoba usłyszy że jest ładna, a ładna że jest sympatyczna, jak często spotykane w komentarzach na youtube, lub w recenzjach zwykłych userów na filmweb, piękna kobieta lub przystojny facet a komentarze: sympatyczny aktor. Na szczerość pozwala sobie niewiele osób, ale szczerość jest źle odbierana przez innych, od razu kojarzy się z patologią.
@wilhelm99: myśle ze gdyby przeprowadzić analogiczne badanie i pytać o chorobliwa otyłość, krzywy zgryz albo wadę genetyczna odpowiedz byłaby taka sama. I teraz się zastanawiam czym wy się dziwicie i po #!$%@? te „badania” skoro to oczywiste?
Mój niższy szczupły kolega (164 cm) ma takie branie, że ja nie mogę... Po prostu jest pewny siebie i towarzyski. To przykład anegdotyczny, ale no, tak jest.
Podobnie ma osobnik niewiele wyższy, też szczuplejszy, za to nadrabia stylówą i wygadaniem.
Także może warto pomyśleć o tym w ten sposób: może niski wzrost nie jest zaletą, ale za to nie jest przeszkodą. c: Tylko trzeba mieć fajny charakter i dopasować się z różową.