Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień kanapki-pułapki na kanapkowego złodzieja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kierując się Waszymi radami, kanapkę zrobiłem przed chwilą, przed samym wyjściem do pracy. Jest świeża, i wygląda bardzo apetycznie. Wołanie wszystkich zainteresowanych dalszym losem kanapki jest trochę czasochłonne, więc jeśli nadal jesteś zainteresowany czy dziś, lub w kolejnych dniach ktoś się skusi na bułeczkę, zapraszam do obserwowania tagu #kanapkowyzlodziej

Pozdrawiam i życzę smacznego
#gownowpis #pracbaza #heheszki #glupiewykopowezabawy
adoksz - Kolejny dzień kanapki-pułapki na kanapkowego złodzieja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kieruj...

źródło: comment_1616152962vYki9u7343v6y0OJInobS8.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tym sosem to możesz sobie oczy przecierać. Kup ze coś na bazie samych papryczek caroliny a nie gowno które ma w sobie ich 1%, a gwarantuje Ci, ze ten kto zje kanapkę, dupe będzie wycierał ze łzami w oczach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adoksz: moim zdaniem zły kierunek. Raz, że może lubić ostre, a dwa gdybym to ja był złodziejem kanapek, to i tak bym zajrzał co jest w środku przed zjedzeniem. Daj coś, czego nie widać, najlepiej jakiś środek na sranie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@krzych123: nie chodzi o to czy coś może zabić czy nie - już sam zamiar usiłowania zaszkodzenia innej osobie (sobie w sumie też) jest penalizowany, działanie/zaniechanie nie musi być niebezpieczne w kontekście zagrożenia życia czy zdrowia, ale wywołujące negatywne skutki, których można było uniknąć, a tutaj działanie OPa jest celowe, kanapka została przygotowana w specyficzny sposób, to nie jest „normalna” kanapka, tylko środek do wywołania określonego skutku negatywnego/niepożądanego u drugiej
  • Odpowiedz
  • 0
@PanBulibu A jak wezmę do pracy puszkę orzeszków i będę trzymał w biurku i złodziej uczulony na orzeszki mi je ukradnie, zje i umze to też moja wina? Ta logika posiadanie orzeszków jest potencjalnie nielegalne.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: niby dlaczego? Koles zrobil sobie ostra kanapke bo bardzo lubi ostre rzeczy (sa osoby dla ktorych taki sos to jak zjedzenie slodkiej papryki). Skad mial sie spodziewac ze ktos mu ja ukradnie i w dodatku ktos uczulony i ja zje?
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: Nie, Trinidad to chyba najsłabszy właśnie. On ma szacunkowo ok 7000 shu. Swoją drogą bardzo smaczny :D.

Ten z Carolina ma szacunkowo ok 28000shu. No i to czuć ale nie jest to jakiś masakrujący sos. Chociaż kogoś kto najostrzejsze co jada to zwykły ostry ketchup poskłada bez problemu.
Jestem fanatykiem tych sosów. Są po prostu smaczne w porównaniu do większości ostrych które jadłem.
ArtoWski - @GaiusBaltar: Nie, Trinidad to chyba najsłabszy właśnie. On ma szacunkowo ...

źródło: comment_161616005274IIP0ym4EFAW1YjqcOGU2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@PanBulibu co Ty pieprzysz... Czyli rozumiem że jak mam w robocie orzeszki w czekoladzie, ktoś uczulony na orzeszki #!$%@? myśląc że to rodzynki i zajdzie, to idę siedzieć tak?
  • Odpowiedz