Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień kanapki-pułapki na kanapkowego złodzieja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kierując się Waszymi radami, kanapkę zrobiłem przed chwilą, przed samym wyjściem do pracy. Jest świeża, i wygląda bardzo apetycznie. Wołanie wszystkich zainteresowanych dalszym losem kanapki jest trochę czasochłonne, więc jeśli nadal jesteś zainteresowany czy dziś, lub w kolejnych dniach ktoś się skusi na bułeczkę, zapraszam do obserwowania tagu #kanapkowyzlodziej

Pozdrawiam i życzę smacznego
#gownowpis #pracbaza #heheszki #glupiewykopowezabawy
adoksz - Kolejny dzień kanapki-pułapki na kanapkowego złodzieja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kieruj...

źródło: comment_1616152962vYki9u7343v6y0OJInobS8.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
@krzych123: Wydaje mi się, że gdyby dał tam jakiś ekstrakt kapsaicyny o mocy kilku milionów SHU, to by już podchodziło pod "pułapkę". I problemy bo jeszcze by kogoś #!$%@?ł, tutaj najwyżej piec chwilę będzie więc można uznać, że po po prostu lubi ostre
  • Odpowiedz
Podpowiadam - jeśli facet ci znowu ukradnie kanapkę i dostanie reakcji alergicznej wskutek czego umrze albo dozna uszczerbku na zdrowiu - będziesz odpowiadał karnie.


@PanBulibu: A jeśli ktoś byłby uczulony na orzechy, #!$%@?łby mi sałatkę, do której ich dałem i by zdechł, to też bym odpowiadał karnie? XD
  • Odpowiedz
@bh933901: Wszystko rozchodzi się o zamiar, tak jak pisałem wyżej, orzechy czy ostry sos problemów nie może być, bo nie miałeś zamiaru zrobienia krzywdy, jakby dał ekstrakt z kapsaicyny o mocy kilku milionów SHU to by już podchodziło pod problemy z prawem z bo nikt nie je takich kanapek, a taka ilość już mogłaby by zrobić komuś dobre kuku xD
  • Odpowiedz
@ATAT-2 Wiecie, polskie prawo ma dużo bubli. Jeśli potencjalny złodziej przeskoczy Wasz płot i wpadnie na Waszej działce w niezabezpieczony wykop lub spadnie na niego gałąź, też może się to skończyć w sądzie na Waszą niekorzyść.

NIE Prawda. Po to grodzi się teren budowy dla przykładu żeby było to traktowane jako wtargnięcie. Złodziej nadziewa się na pręta z własnej woli :)
  • Odpowiedz
@bartt345: są ludzie, którzy lubią tak ostre, że im się dupa poci przy jedzeniu. Jeśli ktoś nie aplikuje dawki podchodzącej pod śmiertelną, a tutaj nie aplikuje, to mu mogą skoczyć.
  • Odpowiedz
@Reezu: w takim wypadku nie, ale stawianie metalowych linek „na motocyklistów” czy podpinanie ogrodzenia pod prąd może skutkować odpowiedzialnością karną, jeżeli zamiarem jest ewentualne zrobienie komuś krzywdy. Oczywiście banalizując i upraszczając problem.
  • Odpowiedz
NIE Prawda. Po to grodzi się teren budowy dla przykładu żeby było to traktowane jako wtargnięcie. Złodziej nadziewa się na pręta z własnej woli :)


@victor89: Tylko złodziej może Ci udowodnić, że z latwością wszedł na teren = nie był odpowiednio zabezpieczony.
  • Odpowiedz
@Klemens_anon: #!$%@? dlatego ze udowodnią mu ze przewidywał, ze ktoś te kanapkę zje, a jednocześnie wkładanie takiej ilości sosu do kanapki nie jest standardowym zachowaniem, zostało podjęte świadomie (znów - dowód jest), a modelowy dobry obywatel zdaje sobie sprawę z tego, ze od nadmiaru ostrego sosu można co najmniej doznać lekkiego uszczerbku. Czyli @adoksz: przewidywał albo powinien był przewidzieć i godził się na skutek. Obiektywne przypisanie skutku spożycia
  • Odpowiedz