Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień kanapki-pułapki na kanapkowego złodzieja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kierując się Waszymi radami, kanapkę zrobiłem przed chwilą, przed samym wyjściem do pracy. Jest świeża, i wygląda bardzo apetycznie. Wołanie wszystkich zainteresowanych dalszym losem kanapki jest trochę czasochłonne, więc jeśli nadal jesteś zainteresowany czy dziś, lub w kolejnych dniach ktoś się skusi na bułeczkę, zapraszam do obserwowania tagu #kanapkowyzlodziej

Pozdrawiam i życzę smacznego
#gownowpis #pracbaza #heheszki #glupiewykopowezabawy
adoksz - Kolejny dzień kanapki-pułapki na kanapkowego złodzieja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kieruj...

źródło: comment_1616152962vYki9u7343v6y0OJInobS8.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bh933901: No tak, dlatego pisałem, że nie mówię o tym sosie, tylko ojuz na przykład tym ekstrakcie, bo nikt nie robi sobie od tak kanapek do roboty po których największe kozaki 30 minut albo dłużej dochodzą do siebie po zjedzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kecajek: czyli OP bez problemu przed sądem opędzluje podobną kanapkę bez zakrzywienia udowadniając, że takie kanapki je normalnie? Przecież nawalił celowo tyle sosu, żeby komuś zaszkodzić.
W dodatku poszkodowany może przyznać, że podkradał kanapki, co jeszcze by uwiarygodniło sprawę, bo jest motyw.
  • Odpowiedz
@adoksz: Obawiam się, że przez zastosowanie zbyt słabego sosu możesz stracić możliwość na wykrycie sprawcy. Sprawca będzie wiedział o co chodzi, a jednocześnie niekoniecznie będzie po nim widać, że wziął gryza tej kanapki i niewykluczone, że teraz będzie się mścił.
  • Odpowiedz
czyli OP bez problemu przed sądem opędzluje podobną kanapkę bez zakrzywienia udowadniając, że takie kanapki je normalnie? Przecież nawalił celowo tyle sosu, żeby komuś zaszkodzić.


@marjanoos: pierwszy jadł ten sosik, myślał że jak trochę ostrzejszy keczup
  • Odpowiedz
@adoksz: Ty wiesz że jak typ lubi ostre jedzenie to tylko prezent mu robisz ? Osobiście proponowałbym posolić kanapkę ale nie taką zwykłą solą bo i takiej są miłośnicy (np. ja) tylko karnalitem, ma praktycznie identyczne właściwości (tak samo wygląda i rozpuszcza się w wodzie) ale ma obrzydliwie gorzki smak (raczej nie do zniesienia dla ludzi).
A no i plusem kanapki posolonej karnalitem jest to że nie jest bardziej szkodliwy
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: on nie o tym, pewnie rozumie, pewnie ci juz napisal ale fakt jest taki ze clifornia od roleskiego jest ostrzejsza od trinidadu roleskiego, tak tez jestem taki ostry chlopaka i daje trinidad na kanapeczki.
  • Odpowiedz
@Korax: Szkodzenie innemu człowiekowi nigdy nie jest Ok, chyba, że mówimy o zbrodniarzu czy dyktatorze, którego nie sposób inaczej powstrzymać, jakkolwiek zawsze powinno się szukać cywilizowanych sposób rozwiązania sytuacji, legalny i pozbawionych wad czy wątpliwości etyczno-moralnych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wy się kłócicie między sobą czy koleś odpowie za coś CO NIE MA MIEJSCA, BO TO ZWYKŁY BAIT XD
  • Odpowiedz
@adoksz: Opie, przecież ten sos to ma jakieś 2% Caroliny Reaper. Daj adres, to podeśle Ci mój, domowy, z większa ilością ;) robię pół na pół z czerwona papryka, fermentuje i na koniec dodaje trochę octu, żeby było Lousiana style, takie trochę jak Tabasco. Ale mam tez ekstrakt, gdzie jest tylko Carolina i trochę wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz