Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień kanapki-pułapki na kanapkowego złodzieja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kierując się Waszymi radami, kanapkę zrobiłem przed chwilą, przed samym wyjściem do pracy. Jest świeża, i wygląda bardzo apetycznie. Wołanie wszystkich zainteresowanych dalszym losem kanapki jest trochę czasochłonne, więc jeśli nadal jesteś zainteresowany czy dziś, lub w kolejnych dniach ktoś się skusi na bułeczkę, zapraszam do obserwowania tagu #kanapkowyzlodziej

Pozdrawiam i życzę smacznego
#gownowpis #pracbaza #heheszki #glupiewykopowezabawy
adoksz - Kolejny dzień kanapki-pułapki na kanapkowego złodzieja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kieruj...

źródło: comment_1616152962vYki9u7343v6y0OJInobS8.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
@PanBulibu: dobrze napisałeś o możliwych konsekwencjach (działanie z premedytacją - przygotowanie kanapki z myślą o możliwym zaszkodzeniu innej osobie), niestety większość kuc-wykopków myśli tylko o swojej „wolności” do robienia dowolnych kanapek, bez oglądanie się na społeczny kontekst swoich poczynań (kanapka zaszkodzi człowiekowi, owszem złodziejowi, ale jednak drugiej żyjącej i czującej istocie), szkoda
Co do sądu to myślę, że spokojnie do wykazania przez poszkodowanego celowość działania szkodzącego, choć być może faktycznie
  • Odpowiedz
@adoksz: A jeśli Twój kanapkowy złodziej jest tu na wykopie i widzi której kanapki nie jeść? ;)
Popieram, mi kiedyś kradli mleko do kawy to wrzuciłam do kartonu cała solniczkę soli i się oduczyły
  • Odpowiedz
@ozomidaf: tyle że ten #!$%@? sos nawet koło caroliny nie stał XD tu jest zaledwie 1,4% papryczki suszonej. Jeśli gość lubi ostre żarcie to dla niego będzie zwykłe sosiwo, może odrobinę ostrzejsze.
  • Odpowiedz
@HaPPe: Ach widzę, że standardowy twardziel, który sobie pewnie w odbyt wciera ten sos bo taki łagodny.

Ja osobiście nie jadłem ostrzejszego kupionego sosu. Żadne tabasco, pirpirpi czy inne tego typu się do tego roleskiego nie równa.
  • Odpowiedz
Czy jak złodziej włamie się do domu i ukradnie nóż, a następnie się nim dźgnie w brzuch, to znaczy, że właściciel skradzionego mienia będzie za to odpowiadał?

@Reezu: xD? Jak ten przykład ma się niby do sytuacji wyżej? Próbuję zrozumieć twój tok myślenia, bo to, że nie masz racji to jest jasne, zastanawia mnie jednak jak w ogóle doszedłeś do tego porównania.


@szybki_lolo: #narkotykizawszespoko po trawie
  • Odpowiedz
@PanBulibu: chyba upośledzony jesteś, jak ukradne Ci samochód i rozbije się o drzewo to rozumiem ze Ty odpowiadasz za mój uszczerbek na zdrowiu i płacisz mi odszkodowanie ?


@twoi_oyciec: jak ktoś regularnie "pożycza" twój samochód a ty pewnego razu specjalnie odpinasz od niego hamulce i ten ktoś zginie, to odpowiadasz za zabójstwo z zamiarem ewentualnym?
  • Odpowiedz
Carolina reaper to chyba obecnie najostrzejszy sos na rynku sosów, zrobiony z najostrzejszej odmiany papryczki na świecie. Taka ilość wypali kolesiowi dziure w podniebieniu.


@ozomidaf: Nope. Nawet Roleski ma ostrzejszy w swojej gamie - Trinidad Scorpion, i jeśli mam być szczery, mówiąc kolokwialnie, żaden "dupy nie urywa". Kiedy sobie dodam 5 kropel Extreme Prejudice (takiego jak to poniżej) to mam "walkę" i mocne przejścia, w czasie kiedy "Trinidad Scorpion" od
GaiusBaltar - > Carolina reaper to chyba obecnie najostrzejszy sos na rynku sosów, zr...

źródło: comment_1616157751nOrmce5zlhvsL6sEsenI46.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz