Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień kanapki-pułapki na kanapkowego złodzieja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kierując się Waszymi radami, kanapkę zrobiłem przed chwilą, przed samym wyjściem do pracy. Jest świeża, i wygląda bardzo apetycznie. Wołanie wszystkich zainteresowanych dalszym losem kanapki jest trochę czasochłonne, więc jeśli nadal jesteś zainteresowany czy dziś, lub w kolejnych dniach ktoś się skusi na bułeczkę, zapraszam do obserwowania tagu #kanapkowyzlodziej

Pozdrawiam i życzę smacznego
#gownowpis #pracbaza #heheszki #glupiewykopowezabawy
adoksz - Kolejny dzień kanapki-pułapki na kanapkowego złodzieja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kieruj...

źródło: comment_1616152962vYki9u7343v6y0OJInobS8.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
@Reezu: nie. Ale jeśli włamywacz wdepnie w twoim domu na minę przeciwpiechotną to masz przesrane.

Tak samo nie udowodnisz w sądzie, że lubisz jeść kanapki z haczykami na ryby, potłuczonym szkłem, kretem do rur czy monetami a takie pomysly już padały.

Ja w ogóle nie rozumiem opa i komentujących. Gdybym widzial, że ktoś mi podbiera jedzenie to po prostu robiłbym więcej i zainteresował się czemu tak sie dzieje. Żałowanie jedzenia
  • Odpowiedz
@adoksz: Ja bym sodę oczyszczoną jakoś tam podsypał tak, żeby nie poczuł. Jak spędzi caly dzień na kiblu, to się nauczy raz na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@PanBulibu

@adoksz: Podpowiadam - jeśli facet ci znowu ukradnie kanapkę i dostanie reakcji alergicznej wskutek czego umrze albo dozna uszczerbku na zdrowiu - będziesz odpowiadał karnie.


Tak, dlatego w Polsce z tego powodu nie można kupić orzechów, pomidorów, bananów i innych częstych alergenów bo jak złodziej nie umie czytać i nie wie co ukradł ze sklepu albo ukradnie komuś torbę a właściciel miałby kanapkę z masłem orzechowym to właściciele
  • Odpowiedz
@sklerwysyny_pl: No dobra tylko jak ustalisz co jest „normalna” kanapka? Jeden lubi i toleruje ostre drugi nie, ja mogę zjeść kanapkę która komus może zaszkodzić, czy to znaczy ze to nie jest „normalna” kanapka i nie mogę sobie takiej zrobić?
  • Odpowiedz
Podpowiadam - jeśli facet ci znowu ukradnie kanapkę i dostanie reakcji alergicznej wskutek czego umrze albo dozna uszczerbku na zdrowiu - będziesz odpowiadał karnie.


@PanBulibu: #!$%@? będzie
  • Odpowiedz
Ja w ogóle nie rozumiem opa i komentujących. Gdybym widzial, że ktoś mi podbiera jedzenie to po prostu robiłbym więcej i zainteresował się czemu tak sie dzieje. Żałowanie jedzenia bliźniemu jest obrzydliwe. A co dopiero dokładanie mu do kanapki haczyków żeby rozpruło mu wnętrzności...


@Pierorzek: Piękny komentarz, z prawdziwym RiGCzem, szanuję, dziękuję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adoksz: Podpowiadam - jeśli facet ci znowu ukradnie kanapkę i dostanie reakcji alergicznej wskutek czego umrze albo dozna uszczerbku na zdrowiu - będziesz odpowiadał karnie.


@PanBulibu: niby za co? Ze mu #!$%@?ł posiłek, a ze tamtemu się nałożyło więcej sosu bo lubi ostre to już nie jego wina xD
  • Odpowiedz