Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień kanapki-pułapki na kanapkowego złodzieja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kierując się Waszymi radami, kanapkę zrobiłem przed chwilą, przed samym wyjściem do pracy. Jest świeża, i wygląda bardzo apetycznie. Wołanie wszystkich zainteresowanych dalszym losem kanapki jest trochę czasochłonne, więc jeśli nadal jesteś zainteresowany czy dziś, lub w kolejnych dniach ktoś się skusi na bułeczkę, zapraszam do obserwowania tagu #kanapkowyzlodziej

Pozdrawiam i życzę smacznego
#gownowpis #pracbaza #heheszki #glupiewykopowezabawy
adoksz - Kolejny dzień kanapki-pułapki na kanapkowego złodzieja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kieruj...

źródło: comment_1616152962vYki9u7343v6y0OJInobS8.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanBulibu: Sorry ale #!$%@?***, idąc twoim tokiem rozumowania. Odpowiadał karnie bedzie jeszcze kasjerka, która sprzedała sos, ten który go przewoził, producent, a nawet ten który zbierał te papryczki. Wszyscy oni przyczynili się do nieumyślnego uszczerbku na zdrowiu lub smierci złodzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak zrobie kanapki z masłem orzechowym a jakiś palant, który ma ostrą alegrie na orzechy ziemne, zje moje kanapki i się udławi
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: udowodni, że to zrobił specjalnie wpisami na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale racja, od strony prawnej - nie ma czego się czepić. Analogia z włamaniem do kuchni i dźgnięciem się skradzionym nożem gdzieś wyżej była idealna. Do tego dochodzi fakt, że to normalny składnik spożywki dostępny powszechnie. Nawet przy "złośliwości" całej sytuacji, odpowiedzialność karna to jakieś urojenia studenta pierwszego roku prawa - maksymalnie.
  • Odpowiedz
Trinidad scorpion (1-1.4 SHU) jest słabszą papryczką od Carolina Reaper (~1.6 SHU). A nawet wg samego roleskiego sosy są stopniowane tak, że carolina reaper jest ostrzejszy.


@ozomidaf: Próbowałem obu, bez szału. Papryka, z której robią może mieć nawet 2 miliony SHU, ale ważne jest to, jak jest rozcieńczona. Możesz mi wierzyć lub nie, ale obok prawdziwie mocnych sosów, w rodzaju 2nd Assault czy wspomnianego Extreme Prejudice, te sosy od firmy
  • Odpowiedz
@adoksz: a jak lubi ostre? xD na Twoim miejscu bym sypnęła jeszcze na ten sos sody oczyszczonej, przeczyściłoby go tak, że jeszcze w drugą stronę by dłuuuugo piekło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Co Ty opowiadasz za bzdury. Op nigdy nie odpowie za coś takiego, mimo, ze polskie prawo faktycznie czasem jest #!$%@?. Po pierwsze Op zrobił sobie tą kanapkę DLA SIEBIE, a może jeść, co mu się żywnie podoba. I udowodnij, że było inaczej. To co, ja idąc do pracy nie mam prawa wziąć sobie np kanapki np z pastą selerową, bo muszę zakładać , że jakiś dzban #!$%@? mi ją
  • Odpowiedz
@wypokowy_expert @Strom92:

i znowu fail, złodziej na pewno katolik i w piątek z kielbasą nie ruszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak jest katolikiem to jej nie zje bo mamy piątek a post jest więc znow to #!$%@? przykro mi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Otóż nie. Dzisiaj z racji święta św. Józefa post nie obowiązuje.
  • Odpowiedz
@Reezu: @PanBulibu: Dokładnie tak, ktoś padnie przez tą kanapkę, dostanie szoku itp. to policja może wypytywać kogo to kanapka, jeżeli wskażą na ciebie to będą mieć #!$%@? bo sędzia powie że przecież mógł się pomylić i wziąć kanapkę kogoś innego, zwłaszcza że kanapka jest dostępna w miejscu publicznym a tak ostrą kanapkę uzna za próbę otrucia, zabójstwa i można mieć poważne problemy.
  • Odpowiedz