Wpis z mikrobloga

@elozapiekanka: bo to trudne ćwiczenie i większość je robi źle :P Niektórzy mają taj zje*aną mobilność, że lepiej, jakby odpuścili to ćwiczenie i skupili się na poprawie tejże mobilności, a na barki cisnęli inne ćwiczenie.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Ja prawie nie robię. Robiłem kiedyś 50 kg na pare powtorzen, sprobwalem z rok czy dwa lata pozniej i robilem 70 kg na pare powtorzen. Teraz pewnie bym zrobil z 80 xd Takie zycie xd
  • Odpowiedz
  • 0
@elozapiekanka jeżeli chodzi o progres to #!$%@? totalna, dokładam coś co około 2 miesiące, ale w planie cały czas razem z wyciskaniem wąskim, a no i robię wersję na siedząco
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: OHP kozak ćwiczenie. Fakt, że cieżko dołożyć 1kg, ale dla mnie dobre ćwiczenie. Jak ktoś już robi 100 na OHP to jest wyczyn, nie tylko jeśli chodzi o siłe barków, ale całe ciało musi być stabilne, spięta dupa i brzuch tak żeby nie połamać sobie kręgosłupa. Lepiej robić OHP w pełnym zakresie niż wyciskanie na jakimś śmiesznym smithie do czoła, do nosa, do uszu czy jeszcze innej kaleckiej metody.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elozapiekanka: dla mnie to najlepsze albo chociaż jedno z najlepszych ćwiczeń na barki, dodatkowo przy okazji trenujesz też inne partie. W ogóle to powinno być jedno z podstawowych ćwiczeń w treningu siłowym i stwierdzenie, że jest ono przereklamowane, to jedno wielkie xD
  • Odpowiedz