Wpis z mikrobloga

@drMoreau: Moim marzeniem jest wyjazd do Islandii, mam nadzieję że się spełni.
W Niemczech podobnież jest dość niebezpiecznie i to nawet nie ze względu na przybyszy z dalekiego wschodu ale na ogromną ilość bezdomnych no i ogólnie nie chciałbym pracować w Niemczech. Jak już mam wyjechać to do kraju w którym będę chciał zostać na stałe i będę tam czuł się w 100% bezpiecznie :)
Albo masz lekką prace i nie wiesz jak człowiek może być zmęczony po pięciu dniach pracy albo długo sobie nie pożyjesz.


Tylko nikt nie każe Ci #!$%@?ć do 50 RŻ, 24/7. Masz teraz komfortową sytuację gdzie masz siły, czas i budżet - i możesz poświęcić część z tego po to aby zainwestować w siebie. Jak chcesz żyć na "poziomie" to żyj, tyle że #!$%@? to co masz na życie na "poziomie" i
@kuroszczur: #!$%@? chlopie jak potluczony. W tym chorym państwie komunistycznych pisuarow przedsiebiorca to wróg państwa, a nie trybik gospodarki. Tu państwo zamiast wspierać przedsiebiorców to rzucają mu kłody pod nogi - najbardziej cierpia na tym mikroprzedsiębiorcy, a zyskuja zagraniczne koncerny. Tego chcesz pieprzony trollu w zdrowym kraju?
(°°

Idź załóż firme, poprowadz rok w polsce i potem sie wypowiadaj pisowski trollu
@DBR9: Tak wstępnie z tego co widzę to robię właśnie tak jak Kowalski numer 1 - czyli odkładam pieniądze po dostaniu wypłaty a nie z ochłapów które zostają no ale niestety nie zarabiam średniej krajowej więc gówno mi to daje xD
@Ponczo88: Ponad 4 na produkcji? XD chyba jak #!$%@? 24/7 po 12 godz chlopie. Na produkcji to to samo co w budowlance czy innym magazynie. Tyrasz za minimalną ewentualnie ciut więcej niz minimalna, ale 2,5 klocka na produkcji to standard wszędzie chyba, że masz przepracowane ponad 5 lat to Ci może zależy od firmy produkcyjnej dadza 20 PLN netto za godz
#!$%@? wykopki zamiast typa wspierać to mu jeszcze mówią że #!$%@? hajs i niech się cieszy że tyle ma XD bo oni za 3 grosze zjedza, wyśpią się i wyjdą na miasto.


@PiersiowkaPelnaZiol: A jak niby inaczej zareagować na kogoś kto ma <26, mieszka za grosze z rodzicami i nie starcza mu 2,5k na życie? Przecież koleś ma zajebiście komfortową sytuacje żeby sobie ułożyć dalej życie, a #!$%@? to bo "w
@Lesrley: To chyba jesteś jakimś nieudacznikiem albo totalnie nie ogarniasz zarządzania swoim budżetem. Na co ty #!$%@? 2,5 tys miesięcznie żyjąc na koszt starych ? Ja przy podobnych warunkach i troche wyższej pensji w 8 miesięcy odłożyłem prawie 17 tys i jednocześnie niczego mi nie brakuje. Fakt że odchodzą mi koszty dojazdów do pracy i utrzymania auta bo mam służbowe. Wystarczy nie #!$%@?ć kasy na bzdury i fanaberie typu wychodzenie na
@Shatter ja brałem 200k na 30 lat i rata podstawowa to niecałe 800 przy obecnym wibor. Oczywiście zamierzam nadpłacać, ale jak już sobie wszystko wykończę i zamieszkam, wtedy będę wynajmował obecne mieszkanie.
@Lesrley: nie wiem ile palisz i pijesz. Ale ja wynajmuję mieszkanie (2 osoby, więc opłaty 50-50), zżerają mnie opłaty, bo na rękę mam 2tys. (z napiwkami może 2,4). Piwka i fajek sobie nie odmawiam. Nie ciągnę grosza z socjalu. Więc jak coś, to odezwij się na priv.
@Meserole: Nie, Misesa. Chociaż nadal nie wiem w czym rzecz, skoro nie odniosłem się do kwestii podatków czy nawet wolnego rynku, ale raczej do tego, że takie przygłupie rozważania nie sprawią, że op zacznie więcej zarabiać podczas siedzenia na dupie i płakania.

No i nie jestem twoim kolegą, barani łbie