Wpis z mikrobloga

@Iskaryota: U mnie robocie każdy ma około 40 lat i co najmniej jedno dziecko a są i tacy co mają czwórkę dzieci na utrzymaniu xD

Serio całe życie trzeba oszczędzać każdą złotówkę i ciągle się martwić, stresować że braknie na jedzenie. Pracujesz jak debil 160-180 godzin miesięcznie a musisz się martwić o byle gówno i nawet zasranych butów sobie nie kupisz bo nie ma kasy. Gość u mnie w robocie ma
@kuroszczur: xDDDDD
Rozumiem że podczas urlopu zamiast odpocząć też #!$%@? do drugiej roboty na budowlankę walić po 12 godzin?

Albo masz lekką prace i nie wiesz jak człowiek może być zmęczony po pięciu dniach pracy albo długo sobie nie pożyjesz. Gdyby państwo mnie nie okradało to bym sobie poradził dużo lepiej, to państwo i system są głównymi winowajcami tego stanu rzeczy.
@Lesrley: jak długo jesteś na rynku pracy? Brzmisz jak ktoś, kto właśnie skończył średnią i poszedł do pracy, zaskoczony że podatki istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety ale twoje wynagrodzenie będzie adekwatne, do kwalifikacji. Poza tym czyja to wina, że wybrałeś pracę bez perspektyw na rozwój? Jak chcesz się szkolić to albo znajdź pracę w której nauczysz się fachu, albo ogranicz przyjemności i zapisz się za te