Wpis z mikrobloga

@Lesrley: pracuje za 3,5 netto. Nie mieszkam z rodzicami, wynajmuję mieszkanie we Wrocławiu, stać mnie na wiele rzeczy i jeszcze odkładam co miesiąć.

aaa sorry, zapomniałem, że kiedyś mieszkałem z rodzicami i w 2016 roku to zacząłem inwestować w krypto a nie #!$%@?ć kasę jak Ty zapewne to robisz.
@Lesrley: nie napisales nic na temat tego, czy dokladasz sie do czynszu/pradu/ogolnie oplat i jaka to czesc wynagrodzenia. Nie napisałeś, czy masz i w jakiej wysokości raty i inne oplaty w rodzaju abonament za tel.
Mogę sie jedynie domyslac, ze zwuczajnie nie potrafisz gospodarować swoimi pieniedzmi.
Moja corka, a ma zaledwie 18 lat i nie pracuje, co najwyżej zlapie kilka godzin w miesiącu, wydaje sie lepiej gospodarować pieniedzmi. Fakt ze nie
@matinho10: Zaliczyłam trzy razy czterodniowy Gdańsk. Miałam w planach Hiszpanię, ale Covid zrobił swoje i niestety...

@PiersiowkaPelnaZiol: Sprawa ma się tak: 900 zł za pokój, 800zł - żarcie, sama gotuję, nie jest to makaron z ryżem i nie biegam po sklepach w poszukiwaniu szynki tańszej o złotówkę. 100 zł - kosmetyki, 500 zł na przepierdzielenie w tym 50 zł abonament tel, 200zł - konto oszczędnościowe. Jeśli chodzi o te 500
@Lesrley:

Ta a szkoły, szpitale i drogi są w tragicznie stanie no i sam muszę płacić za leczenie się i za przejazd po autostradzie też trzeba płacić pomimo że została wybudowana z moich podatków xD

Widzę że ładnie ci mózg wyprali bajkami o szkołach i szpitalach xD


Rozumiem że Ty z za Twoje brutto to powinienieś miec najwyższy standard świadczonych pańśtwowych usług?
W sumie wiem czemu tyle zarabiasz.
Życzę Ci z
@Lesrley: Ci co tam wyżej piszą "naucz się czegoś", to mają ładną odklejkę od rzeczywistości. Jak nauczyć się czegoś #!$%@?ąc fizycznie dzień w dzień, w wolnych chwilach nie mając siły na nic. Poza tym, przecież żeby czegoś się nauczyć do takiego poziomu, żeby zacząć na tym zarabiać, to potrzeba lat xd
@Lesrley: Mam podobnie, z tym że zarabiam lekko ponad 5k na reke (inżynier, lv25). Też mieszkam u rodziców. Nawet mi się związek #!$%@?ł, bo nie chciałem ryzykować i przeprowadzać się do watpliwej laski po studiach. Bo po studiach właśnie do domu wróciłem. Ogólnie mega przykre, że przykładowo ja zapie*dalam żeby sie jak najszybciej wynieść, a takie lale siedzą na wynajmie w dużym mieście, niczego sie nie dorabiają i tylko czekają aż