Wpis z mikrobloga

@Cyslav: No dobra ale to już jest życie na skraju, kombinowanie jak przeżyć, wędlina wątpliwej jakości . Wiem, ze tak sie da bo sam tak robiłem ale teraz nie chciałbym do tego wrócić. Btw. w pierwszym lepszym mięsnym masz wędlinę po 30zl/kg i to wcale nie jest wygórowana kwota.
@Yooshi być może, ja mam małe wymagania w kwestii odżywiania, natomiast op mieszka z rodzicami więc na pewno coś mu gotują i nie musi za wszystko samemu płacić. Podobnie z utrzymywaniem mieszkania.
@Lesrley: niezłe #!$%@?, jak wydajesz hajs na głupoty i jesteś tumanem, który nie potrafi racjonalnie zarządzać zasobami albo- co bardziej prawdopodobne- wygodne jest dla niego stwierdzenie NIE DA SIĘ I HOOY to tkwij w tym stanie tylko nie wciskaj, że się nie da. Spokojnie mając 2k byś dał radę mieszkać, pracować i żyć w wielkim mieście.
trzeba dyscypliny żeby oszczędzać


@pyskaty92: Bzdura, wystarczy nie wydawać na prawo i lewo jakby się było uzależnionym od kupowania.
Już nie chcesz więcej wydawać to nie wydajesz i tyle. Proste.
Jak to na jakieś nałogi idzie to ograniczyć, przy czym wiem że tutaj mógłby być problem ale ograniczenie nałogu do np. raz na dwa tygodnie nie powinno nikomu sprawić trudności a potem z tego poziomu już łatwo o poszerzenie tego okresu.(do