Wpis z mikrobloga

Różowa: interesuje się historią i fizyką, gra w gry, dużo czyta o samolotach i czołgach, zna się na remontach, jej hobby to offroad i wspinaczka górska, w wolnym czasie ogląda filmy naukowe lub czyta książki, lubi piwo i surowe mięso

Niebieski: "łeee na co mi taki babochłop, kobieta powinna być kobieca a nie taki chłop z cyckami"

Różowa: kocha makijaż i paznokcie, w wolnym czasie ogląda komedie romantyczne, przewija tiktoka, czyta tylko recenzje kosmetyków, przegląda IQ, pod namiot nie pojedzie bo brzydzi się robali, piwka się nie napije bo ma kija w doopie i udaje damę, niewiele wie o świecie, ciągle truje facetowi zad bo jej się nudzi i oczekuje, że facet domyśli się, jaką rozrywkę ma ona właśnie ochotę i to zorganizuje

Niebieski: "jaką piękna i seksowna! Jest taka kobiecai delikatna, no mój ideał!"

Dwa miesiące później ten sam niebieski:

"Mirki, dlaczego te różowe wszystkie są takie same? Moja zaczyna mnie już wkoorwiać. Na kajaki nie bo zmoczy włosy, na biwak nie bo pająki, sam nie pójdę bo będzie się fochac że nie spędzam z nią czasu a jedyne jej zainteresowanie to moda i kosmetyki. Krytykuje moje zainteresowania że są dziecinne a sama pierdzi w fotel i przegląda IG. Nie ma ambicji ani celu i liczy że ja jej go znajdę za nią. Do tego jak zwracam jej uwagę to sie focha i nie odzywa kilka dni.
Dlaczego one wszystkie są takie? Mógłbym z nią zerwać ale a czas relacji z nią wypadłem z rynku matrymonialnego i pozbawię się seksu na długi czas bo na tinderze one wszystkie mają to samo do zaoferowania, te same zainteresowania, imprezy paznokcie, Netflix i podróże... a wymagania z kosmosu"

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zainteresowania #p0lka #tinder #seks
  • 59
Różowa: interesuje się historią i fizyką, gra w gry, dużo czyta o samolotach i czołgach, zna się na remontach, jej hobby to offroad i wspinaczka górska, w wolnym czasie ogląda filmy naukowe lub czyta książki, lubi piwo i surowe mięso


@AlienFromWenus: Ja takie lubię. Aczkolwiek jak ktoś piszę, że "interesuje się historią" to już mi gdzieś tam świta z czym to się je.
Ludzie, którzy się interesują historią z całym jej
Różowa: interesuje się historią i fizyką, gra w gry, dużo czyta o samolotach i czołgach, zna się na remontach, jej hobby to offroad i >wspinaczka górska, w wolnym czasie ogląda filmy naukowe lub czyta książki, lubi piwo i surowe mięso

Niebieski: "łeee na co mi taki babochłop, kobieta powinna być kobieca a nie taki chłop z cyckami"


Poznałem kiedyś taką jedną na tinderze. 2 lata stażu na siłce, śmieszkowanie z kapitana bomby,