Wpis z mikrobloga

@Lesrley: i pewnie jeszcze nic nie dodajesz rodzicom? No to wybacz typie, ale to jest skrajna niegospodarność środkami (albo styl życia nieadekwatny do zarobków).

Zgoda, że z taką kasą nie da się wyprowadzić (szczególnie samemu, bez dziewczyny), ale pisać, że ledwo Ci starcza to już, tak jak mówiłem, świadczy o tobie.
@Shatter mieszkam w mieszkaniu rodziców, na czynsz media i żarcie wydaje do 900zl. Kredytu nie liczyłem do tych 1.5k w których pisałem że się mieszczę, bo to osobna sprawa - op nie pisał że ma kredyt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lesrley: Zacznij wpierw od tego, na co #!$%@? 2500zł miesięcznie mieszkając u rodziców. Ewidentnie żyjesz ponad stan swoich możliwości i obwiniasz kraj a nie swoje leniwe podejście do życia.

Według jakiej, pokrętnej logiki, coś ci się powinno z automatu należeć?
Przez całe życie niczego się nie nauczyłeś, wykonujesz pracę którą małpa lub niedługo robot wykona to nie oczekuj by ktoś chciał za to dobrze płacić a reszta normalnie myślących i zarabiających
@Lesrley: Nie jest tak tylko w sektorze pracowników fizycznych. Chociażby ludzie pracujący w opiece najczęściej przepracowują 12 godzinne zmiany, to norma w UK. Pieniądze jak sobie przeliczysz wydają się ok, ale patrząc na ogólne zarobki w UK wydają się raczej śmieszne. 1500 funtów za ciężka prace fizyczną i psychiczną to jak u nas 2,5 k. Także wszędzie coś takiego istnieje, albo jesteś klasą wyższa, albo niską, może z tą różnica ze
@Lesrley: Parkieciarz, glazurnik, elektryk, hydraulik, gazownik, itd. Robić kurs albo iść jako świeżak i zaczynać od zera przy kimś doświadczonym i się uczyć, robić uprawnienia. W tych wszystkich fachach roboty jest nie do przerobienia, można godnie zarabiać i dalej być "fizycznym".
@Lesrley: Chłopie co Ty #!$%@? i po co?

1. Piszesz, że masz 25 lat a miesiąc temu pisałeś, że 22...

2. #!$%@?, że nie masz czasu na dokształcanie się w weekendy a wrzucasz screeny z pracy domowej z fizyki.

3. Marudzisz, ze nie masz siana a #!$%@? je na gierki, zepsute hulajnogi i używki.

4. Narzekasz na brak perspektyw ale co chwilę piszesz o jakiś gierkach i innych gównach na które
@Lesrley: zarabiałem rok temu 2,5 na łapę, wynająłem kawalerkę. Co miesiąc opłaty + raty za tele i tv i co miesiąc wychodziłem na zero. Nawet z buta chodziłem do pracy 3 kilometry, bo nie dałbym rady auta utrzymać...

Dlatego Wyjechałem za granicę...