Wpis z mikrobloga

@InRepair: to problem na wielu poziomach, począwszy od podatków, kończąc na innowacyjności i małym zróżnicowaniu polskiej gospodarki. Nie zwalajmy jednak wszystkiego na podatki, bo Janusze podsuwające młodym umowy z obniżoną podstawą, bo nie płacą pitu, dobitnie pokazują, że gdyby Janusz mógł płacić mniej niż ustawa bez problemu by to robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: wy wszyscy komentujący jesteście #!$%@?. Łącznie z żoną mamy 6-7k w zależności od miesiąca i z tego odkładamy 1,5-2k miesięcznie mając dziecko na utrzymaniu i kredyt na mieszkanie. I nie musimy oszczędzać na przyjemnościach.
Slaby bait bo odpisałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lesrley: ja zarabiam 3k tez mieszkajac ze starymi gdzie oplacam 550 studiow i mam 1,5 dla siebie przy oszczedzaniu tysiaca na samochod, a w swoim zyciu codziennym nie widze wegetacji wiec nie wiem jak Ty to robisz
@Lesrley: Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i #!$%@? im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.
@Lesrley: moja pierwsza robota byla za 2.5k, normalnie da sie za to utrzymac liczac
- 200 pln na dojazdy majac migawke
- 1000 pln na zarcie
- 1000 pln na mieszkanie / oplaty

porobisz rok, zrobisz studia moze lub zaczniesz i znajdziesz cos za 3.5k, jak mieszkasz u rodzicow to lajcik, masz 1000 pln odlozony co miesiac
Pracuje za jakieś 2,5k na rękę i mieszkając z rodzicami ledwo starcza mi pieniędzy xD

Jak ja mam się niby wyprowadzić? jak mam żyć za te grosze?


@Lesrley: zarabiałem 1600zł i zdążyło mi się pożyczać hajs na paliwo żeby do pracy dojechać. Więc wiem jak się czujesz.
Od września podpisuje kontrakt na 100zł/h netto.

Moja sugestia to ucz się języków. Znając przynajmniej 2 języki znajdziesz dobrą pracę.