Wpis z mikrobloga

to po co to kupowac? Dla obrazków?


@crystalmethh: dokładnie tak xD

są lepsze źródła pozyskiwania informacji nt. nowych gier niż wydawane raz w miesiącu czasopismo


@Aerthevizzt: a to odnośnie do czego? dla mnie jest to całkiem niezłe źródło, ale przecież nie przywoływałem tego jako argument

teraz wydawcami jest redakcja CDA, dokapitalizowana przez inwestorów

wydawcą jest spółka Gaming Tech Esports Media S.A., a to, z tego, co wiem, nie jest redakcja,
* Odnośnie tego, że ciągle są wydawane nowe gry i może i Ty jesteś gotów czekać do wydania numeru czasopisma na recenzję, np. Cyberpunka, ale większość graczy woli mieć ją tuż po premierze. Poza tym papier nie jest w stanie odwzorować gameplay'a.
* Gaming Tech Esports Media S.A., czyli to jest inwestor, który nadał nowemu CDA osobowość w obrocie prawnym? Możliwe, że zmyliło mnie to, że redakcja wspominała, że teraz może działać
Odnośnie tego, że ciągle są wydawane nowe gry i może i Ty jesteś gotów czekać do wydania numeru czasopisma na recenzję, np. Cyberpunka, ale większość graczy woli mieć ją tuż po premierze. Poza tym papier nie jest w stanie odwzorować gameplay'a.


@Aerthevizzt: ale ja nigdzie nie pisałem, że pismo to jest super opcja i lepsza niż internet. A jeśli się znajdują ludzie, którzy chcą kupować, to przecież nie będziesz próbował przekonywać
@tak_ze_ten:
* Żeby nie było, że jestem jakimś tępym hejterem. Nie mam nic przeciwko temu, że ktoś w 2021 wydaje papierowe czasopismo o grach, jak również nie mam nic przeciwko osobom, które je kupują. Sam ze względu na nostalgię zakupiłem ostatni numer. Nie zamierzam też nikogo przekonywać, że Internet jest lepszy niż papier. Po prostu odnoszę się do aktualnych trendów - prasa papierowa jest stopniowo wypierana przez media elektroniczne i powoli