Wpis z mikrobloga

@tak_ze_ten: z ciekawości zajrzałem w redakcyjną stopkę ostatniego numeru. Redakcję tworzy 10 osób licząc panią prezes zarządu zajmującą się kwestiami reklamowymi oraz grono... ponad 30 współpracowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@monarchista: po co kupiłem ostatni numer? Dla przeczytania dość obszernego podsumowania ostatnich 25 lat w branży gamingowej i powspominania starych dobrych czasów, które już nie wrócą, a także, żeby zobaczyć jak się zmieniło CDA w ostatnich latach.
@tak_ze_ten: a są? Poza tym rok to chyba wystarczająco dużo, żeby zmontować zespół do streamów. zwłaszcza, że miał być to priorytet, a inwestor też ma swoją cierpliwość...

@thority: Nadal teksty tej osoby są w CDA. Nie pamiętam, żeby zarzucano jej seksizm, jak już to coś mi się o uszy obiło, że jej teksty są po prostu merytorycznie kiepskie.
a skąd wiesz, że nic nie stoi na przeszkodzie


@tak_ze_ten: co stoi na przeszkodzie żeby redakcja pisma zajmującego się grami od ćwierć wieku postrimowała na twitchu? Chyba tylko to, że zabierają się za to jak pies do jeża w 2021 roku. Jakby te pare lat temu wzięli przykład chocby z takiego tvgry to byliby w tej chwili w kompletnie innym miejscu. Ale skoro to NADAL jest problem to są tam gdzie
@slapdash: Ale wtedy blokował ich Bauer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cesarz_Nieruhato: Jak tam miałem z Action Redaction (dział gdzie odpisywano na korespondencję od czytelników). Kiedyś ten dział wydawał mi się nawet spoko, a teraz to miałem wrażenie, że odpisywanie w taki sposób, by zrobić z drugiej strony debila, jest hmm... dość żenujący. Niemniej "Szpile" (dział, gdzie ironicznie komentują ostatnie wydarzenia w branży jest spoko). Brakuje mi
@thority: az tak odlatywała? Tak czy siak świetna dziennikarka, mnie skłoniła do zaprzestania kupowania CDA. Inne tekety o grach dawały dobry obraz tytułu nawet jeżeli autorowi gra nie przypadła do gustu. Znowu ona skupiała się tak mocno tylko na swoich subiektywnych odczuciach, że za cholerę nie byłem w stanie powiedzieć czy tytuł vył warty mojej uwagi albo i nie.

Poważnie, że nie nie jej tekstów nie sprawdzał pod kątem tego, że
@thority: a to była jedyna kobieta w redakcyjnym składzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z czasów, kiedy w miarę regularnie czytałem CDA kojarzę, że składem lub korektą zajmowała się kobieta o pseudonimie "Mimbla". Innych nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)