Wpis z mikrobloga

ona tam jakiś. status świętej krowy miała, Smuggler to tam simpował jak szalony

@thority: tobie chyba przegryw się na mózg rzucił xD

a są? Poza tym rok to chyba wystarczająco dużo, żeby zmontować zespół do streamów. zwłaszcza, że miał być to priorytet, a inwestor też ma swoją cierpliwość...


@Aerthevizzt: jakieś tam chyba są, ale wiele więcej już na ten temat nie napiszę, poza tym, że wszystko się wydaje proste, jak się nie ma na dany temat pojęcia. Priorytetem nie miały być streamy (nie wiem, skąd to info), tylko strona internetowa, nad którą pracę trwają - i cierpliwość inwestora wobec ekipy CDA nie ma tu wiele rzeczy, bo to nie oni robią te stronę. I jeszcze raz: podejście naczelnych* do tematu streamów i kanału na yt jest takie samo jak do strony internetowej (czemu wielokrotnie dawali wyraz na live'ach na fejsie) - to nie ma być zrobione jako tako, tylko porządnie. Nota bene cała dyskusja jest o to, że ty jesteś świecie przekonany, że taka a taka ilość czasu powinna im wystarczyć na zrobienie tego czy tamtego - tylko zastanawiam się, na podstawie jakich danych twierdzisz to z taką pewnością (stąd
  • Odpowiedz
@thority: jak widzę argumenty jej przeciwników (ot, chociażby to, od czego zacząłeś), to mam wrażenie, że piwniczakom uruchomił się tryb oblężonej twierdzy, bo kobieta redaktor napisała coś, co uznali za femistyczne xd Tak że poprosiłbym o jakieś przykłady tego fatalnego pisania, bo ja tam lubię czytać 9kier i absolutnie bym się nie zgodził z tym, że pisze kiepsko. Swoją drogą na Berlina też się kiedyś ludzie rzucili po jego recenzji
  • Odpowiedz
@tak_ze_ten: nie mam już tekstów, pamiętam, że ludzie się rzucili po recenzji This War Of Mine, gdzie twoja idolka raczyła napisać, że gra jest zbyt polska.
Potem już się hejt potoczył, redakcja źle zareagowała- agresją na agresję.
  • Odpowiedz
Ale to ty dzwonisz


@thority: no właśnie niezupełnie, ty zacząłeś pomstować na nią pod wpisem, chłopaki w komentarzach widać uznali, że jak coś jest napisane (przez kogoś w necie), to znaczy, że to prawda, no ale ja tak średnio dowierzam jakimś cytatom przywoływanym z pamięci

zobacz, dlaczego babsko wskoczyło na główną wykopu z płomieniem

a jakim wyznacznikiem czegokolwiek jest to, co wskakuje na główną z płomieniem xD co i rusz jakieś fake newsy albo przekłamania się tam pojawiają, bo wykopki czytają tylko tytuł
  • Odpowiedz
@tak_ze_ten: czyżbyś był w redakcji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tekstów pani 9kier nie kojarzę (jak już to narzekanie w internetach na ich poziom i to nie za sprawą @thority ). Niemniej nie bardzo rozumiem dlaczego atakujesz ad personam @thority mając jedynie jako argument, to że lubisz teksty tej pani?

A Smugglera (o ile w ogóle ktoś taki istnieje i nie jest redakcyjnym everymanem) to
  • Odpowiedz
@thority: z faktem, że była afera, nie dyskutuję, jeno lekkl powątpiewam w toż, że była uzasadniona. A jeśli chodzi o Smugglera, to choć na pewno czasem ma rację, to "zesrywanie się" i przemądrzałość to jego styl bycia i dlatego też za nim nie przepadam
  • Odpowiedz
@tak_ze_ten: 9kier z pogardą i lekceważeniem podeszła do martyrologii i polskości. Ryzykowny ruch, oczywiście zupełnie normalny na lewicy, no ale nie tylko lewica u nas istnieje. Mnie by tam to jakoś specjalnie nie obeszło, ot, wykopałbym znalezisko. No ale jak widać niektórzy poważniej podeszli do tematu.
  • Odpowiedz
@thority: a na czym ona polegała (swoją drogą Berlin i gra o złych Niemcach to niezłe combo xD).
@tak_ze_ten: chociaż Smuggler pisze też z sensem, jest wg mnie jak rak na redakcyjnym organizmie. Chyba zostawili go jako maskotkę dla psychofanów.
  • Odpowiedz
Berlin to ten co pisał recenzję jakiegoś beznadziejnego BFa, któremu oceny nie wystawił i potem była inba w internetach, że CDA się sprzedało?


@Aerthevizzt: nie mam pojęcia, ale jeśli tak, to sam fakt, że taka inba miała miejsce, oznacza dla ciebie, że była słuszna? Bo wydaje mi się, że trochę tak podchodzisz do kontrowersji wokół 9kier. A to, że pisała o "cis samcach", to bez kontekstu nie wydaje mi się solidnym zarzutem. To, że pisała, że gry są robione pod facetów (ofc też bez kontekstu), to jest coś, z czym wręcz się zgadzam, bo jestem facetem, ale męczą mnie już modele bohaterek z nogami na 2/3 postaci, odsłoniętym dekoltem i bucikami obowiązkowo na obcasach. Tak że (pomijając już to, że ludzie naprawdę potrafią czasem coś opacznie zrozumieć) nie bardzo potraktowałem te zarzuty poważnie, zwłaszcza że widziałem jak się czytelnicy rzucali na Smugglera, bo, uwaga, lewak xD (rzeczoną 9kier zresztą chyba podobnie denuncjowali. O, jeszcze Papkin był zły, bo - uwaga - lewak)

chociaż Smuggler pisze też z sensem, jest wg mnie jak rak na redakcyjnym organizmie. Chyba zostawili go jako maskotkę dla psychofanów

nie no, tak chyba nie można mówić, bo a) wciąż mnóstwo czytelników go lubi; b) to zdaje się sugerować, że w jakiś sposób dezorganizuje on pracę redakcji, a to chyba zarzut trochę od czapy. To jest przecież bardzo doświadczony redaktor, wieloletni naczelny i nie wiem, czy jako Jerzy Poprawa jest taki sam, ale podejrzewam raczej, że jako Smugglerowi trochę mu ta anonimowość i jednak jakaś tam estyma, którą darzyli go fani, uderzyła do głowy. Albo po prostu robi się bucowaty z
  • Odpowiedz
@tak_ze_ten: nie mam pojęcia czy była słuszna, bo nie grałem w żadnego BF po "2" (tej z 2005), tylko odnotowałem fakt, ze miała miejsce ¯\_(ツ)_/¯

Co do Smugglera - jakieś 15 lat temu taki styl bycia wydawał mi się nawet zabawny, teraz to się chyba postarzałem, bo wydaje mi się to być żenujące.
  • Odpowiedz