Wpis z mikrobloga

Namiar na bezpieczną aborcję.

Kochani, wybaczcie za brak wpisów, ale miałam przez ten tydzień sporo rzeczy na głowie. Od przyszłego tygodnia postaram się wrzucić post raz na dwa dni :)

Dzisiaj będzie nieco statystyk od ADT. Poniższy tekst skopiowałam stąd <- klik

Czas na statystyki ⬇
- Tylko w ostatnim tygodniu lutego 10 osób miało aborcję w drugim trymestrze ciąży w Anglii przy wsparciu Aborcji Bez Granic a konkretnie Abortion Support Network
- ponad 9 tysięcy funtów (ponad 48 tysięcy złotych)- tyle wynosi wsparcie udzielone przez Aborcje Bez Granic na organizację tych zabiegów, ale też pobytu i wyjazdu
- Od 29 stycznia 120 osób zgłosiło potrzebę wsparcia w organizacji wyjazdu, zabiegu aborcyjnego i pobytu w Holandii (Abortion Network Amsterdam) i Anglii (Abortion Support Network ). Były to osoby w drugim trymestrze ciąży, dlatego zabiegi mogły odbyć się tych krajach.
- Nie wszystkie z tych 120 osób miały stwierdzone wady płodu - nie wiemy ile dokładnie miało, bo ta wiedza nie jest nam potrzebna. Nie pytamy o powód do aborcji - nie jest nam to potrzebne, bo zarówno w Holandii (do 22tc) jak i w Anglii (24tc) aborcje można wykonać na żądanie, czyli bez podawania powodu. Dopiero blisko tych terminów albo po ich przekroczeniu potrzebne są dokumenty potwierdzające wady genetyczne, by móc skorzystać z zabiegu. Są osoby, które same bez pytania potrzebują się „wytłumaczyć”, „wyżalić”, zostać wysłuchane. Kobiety W Sieci- aborcja po polsku odbierające aborcyjną infolinie zawsze wszystkich wysłuchają, ale nie będą zadawać zbędnych pytań

Jeżeli jesteś w niechcianej ciąży, to pamiętaj - nie jesteś sama!

37/x

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania/obserwowania

Kochani, jak już Was wołam to nie musicie plusować komentarza z wołaniem! Ułatwia mi to znacznie wpisywanie nowych osób na listę, bo nie korzystam z mirkolist tylko mam plik, do którego wklejam sobie plusujących. :)

JEŻELI JEDNAK JESZCZE CIĘ NIE WOŁAM, TO PLUSUJ ŚMIAŁO PIERWSZEGO KOMCIA Z WOŁANIEM
Amishia - Namiar na bezpieczną aborcję. 

Kochani, wybaczcie za brak wpisów, ale mi...

źródło: comment_1615639482iGg4MfxCpA91EFPjoHKBin.jpg

Pobierz
  • 41